| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | diyet Beslenme | Kilo Kaybı |

Sağlığı ve Hastalıkları

Kilo kaybı için Kulak Ponksiyonlar

Kulak delme , zımbalama veya kulak ,insan kulağının ve akupunktur teknikleri basınç noktalarını kullanır kilo kaybı için bir yöntemdir . Birkaç küçük , medikal dereceli zımba ilekulak delinmesi ,kulak akupunkturvücudun metabolizmasını artırmak ve iştah bastırmak basınç noktalarını etkinleştirmek için söylenir . Prosedürü

prosedürü sırasında ,akupunktur uzmanı dikkatlice dolu olduğunu düşünmekmide sinyal basınç noktaları içineküçük paslanmaz çelik zımba ekleyecektir . Bu eylem azaltmak ve hatta ortadan kaldırmak gıda istek veDieter daha kolay etkili kilo vermek için mantıklı bir diyet sopa izin söyleniyor .

Bazı akupunktur tek kulakta üzerindezımba kullanın , diğerleri rutin olacaktır zımba hem kulaklar. Bazıları bir kulakdiğerinden daha etkili olduğunu ve kulaktabasınç noktaları güçlü olduğuna inanıyoruz , ama hangi .

2009 yılı itibariyle hangi deşifreakupunkturcuya için hiçbir yolu yoktur ,prosedür genellikle maliyeti az 100 $ .
Buzımba sokulması üzerine biraz batabilir , amaçoğunlukla ,prosedür genellikle rahat

Feels Like neler . Tabii ki, her hasta farklıhissi hisseder , bu yüzden different.The zımba kadar altı ay boyunca yerde kalmak bir şey karşılaşabilirsiniz , vevücut zamanla onlara "bağışıklık " olmak değil bu yüzdenhasta tarafından hafifçe hareket ettirilebilir .

kulak titizliklezımba yerleştirilir enfeksiyonları önlemek için temiz ve kuru tutulması önemlidir . Bir enfeksiyon şüphesi varsa ,zımba kaldırılması gerekebilir . Enfeksiyon belirtilerielyaf ekleme sitelerinden kulak, ağrı ve /veya irin drenajı kızarıklık veya sıcaklık içerir. Eğer yaşarsanız bu belirtilerden herhangi bir tıbbi yardım isteyin .
Uyarılar ve Düşünceler

Riskler onarılamazkulağınakıkırdak hasarı veolasılığını içerir zımba yanlışlıkla düşmesini vekulak kanalını giren vekulak zarı ( kulak zarı ) ya da diğer iç kulak yapıları zarar . Hattahasta temiz ve kuru biralanı tutar , bazı durumlarda , enfeksiyon gelişebilir

bir zımba seçerken , (zımba gevşeyebilir veya dışarı düşersen )iade politikasını sorgulamaya emin olun . ; enfeksiyonları ele vezımba sahip lisanslama ne tür nasıl . Zımbalama profesyonel bir ortamda , steril bir ortamda yapılmalıdır .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]