| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Ruh Sağlığı | depresyon |

Sağlığı ve Hastalıkları

Yaşam You Down Getting zaman Keep Going Nasıl

Bu makale , moralinizi yüksek tutun , ve nasıl hayatta şeyler kasvetli arıyoruz zaman devam etmek için nasıl ipuçları vardır . Hepimiz depresyona almak ve stresli ; o kadar tekrar kendinizi getirmek için bazı yollar bilmek güzel . Talimatlar 1

müzik dinleyin
. Müzik daha iyi hissettirecek , ya da size hissettiğiniz ne ile başa çıkmak için yardımcı olabilir. Senin öfke dışarı almak üzere ülke ağlamak yardımcı , rahatlamanıza yardımcı , ya da metal klasik olsun , müzik duygusal durumunu başa veya değiştirmek için harika bir yol olabilir .
2

affirmations yazın . Işler kötü görünüyor zaman, dergi çıkarmak , ya da bilgisayarınızdaki bir dosya yapmak ve yazma affirmations başlar. Dum - dums " doğrulanmalarına tür& quot gibidir ; Eğer sadece iyi bir amaç için , okulda ceza olarak yazdı. Bir örnekcümle & quot ve üzerinde bir sayfa doldurmak olacaktır , ben güçlüyüm , ve benim hayat daha iyi olacak . & Quot; Ya " işe yarayıp yaramadığını , ve ben iyi para kazanmak " .
3

Meditasyon . Daha iyi hissettirmek şeyleri görselleştirmek için biraz zaman ayırın . Sen ya da müzik çalma olmadan deneyebilirsiniz . Eğer amacınız ne olursa olsun para , mutluluk , sağlık veya benzeri sakin ya da mutlu , ya da hayata getirmek istiyorumşeyleri görselleştirmek için yapmak şeyler düşünmek için zaman ayırın .
4

Eğer zevk insanlarla zaman geçirin . Aile ve arkadaş varsa , onlarla takılmak ve zevk şeyler yapmak. Eğer fiziksel olarak onlarla olamaz ise , birini aramak vetelefonda sohbet . Eğer iyi hissettirecek şeyler hakkında konuşun . Eğer shut -in olduğunuzda veyatelefon sevmiyorum , onlar çevrimiçi sadece arkadaş olsanız bile , çevrimiçi almak ve bir anlık mesajlaşma , Twitter , bir sosyal siteyi kullanmak ya da ne insanlarla iletişim bulabilirsiniz .
Sayfa 5

Egzersiz . Şey Yoga ya da kickboks olsun , fiziksel aktivite her türlü zihinsel ve fiziksel sağlık için iyi olabilir . Hatta kum torbası Eğer iyi hissettiren eğer sevmediğiniz birisi olduğunu iddia edebilir .
6

iyi bir kitap okuyun veya keyfini bir film izlemek . Gerçeklikten kaçan tam olarak zaman zaman ne gerek olabilir . Video oyunları, aynı amaca hizmet edebilir .
7

hobi alın . Boşta ellerŞeytan oyun alanlarıdır , öyle diyorlar. Boş bir zihin gibi kötü olabilir . Bazen , odaklanmak için bir şey gerekir , ya da yapmak için üretken bir şey , ve size şeyler hakkında bir sürü daha iyi hissetmenize neden olabilir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com