| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | sağlık | Aile Sağlığı |

Sağlığı ve Hastalıkları

Hamileyken Biofreeze Nasıl Kullanılır

Hamilelik, bir kadının vücudunun genellikle aşırı derecede sıkışık olduğu bir zamandır. Aynı zamanda, doğmamış bebeğe zarar verebileceği için birçok ilacın ve diğer ilaçların kullanılmasının tavsiye edilmediği bir zamandır. Mentol bazlı bir krem ​​olan biofreeze, kas ağrısını hafifletmeye yardımcı olur. Ancak hamilelikte kullanım güvenli midir? Biofreeze şirketi, web sayfasında Biofreeze'nin hamile iken kullanımı güvenli olmadığını belirtmektedir. Bu, doğmamış bebeklere zarar verdiği gösterilmiş olduğu için değil, asla test edilmediğindendir. Biofreeze mentol, kutsal özü, aynısafa, papatya, ardıç meyvesi, Ekinezya ve beyaz çay gibi doğal içeriklerin bir kombinasyonudur. Bununla birlikte, hamile kadınların maruz kaldıkları ilaçlara dikkat etmeleri gerekir, çünkü gelişmekte olan bebeklere zarar verebilir. Sadece yutulmamış olması veya doğal olarak türetilmiş olması, hamilelikte kullanım için tamamen güvenli olduğu anlamına gelmez, bu da araştırma yapmak için özellikle önemlidir. Aslında, web sitesi www.safefetus.com, çeşitli ilaçlar ve gelişmekte olan bebeklere karşı güvenlikleri ile ilgili bilgilerin bir takas odasıdır, ancak Biofreeze'yi belirli bir tehlike olarak listelememektedir (veri tabanına dahil değildir) (örneğin mentol) test eksikliği nedeniyle ve zarar verdikleri görülmediği için değil.

Hamilelikte Biofreeze Nasıl Kullanılır

Hamile iken Biofreeze kullanmak isteyip istemediğinize karar verin. Biofreeze etiketi, hamileyseniz veya emziriyorsanız, kullanmadan önce doktorunuza sormanız gerektiğini belirtir.

Hamileyken kullanmaya karar verirseniz, Biofreeze'i az miktarda uygulayın. Biofreeze ağrıyı gidermenize yardımcı oluyorsa ve kullanmaya karar verirseniz, maruziyeti olabildiğince azaltmak için mümkün olduğunca az kullanmanız gerekir. Ayrıca, bir aplikatörde gelen Biofreeze'yi maruz kalmanızı sınırlamak için kullanmayı da düşünebilirsiniz.

Belki başka ağrı yönetimi biçimleri kullanabilirsiniz. Tylenol, hamilelik sırasında önerilen dozlarda güvenlidir. Germe, masaj, fizik tedavi ve hatta akupunktur hamilelik sırasında rahatsızlıktan kurtulma sağlayabilir.

İpucu

Isıdan kaçının. Sıcak banyolar ve ısıtma yastıkları, kas ağrıları için kendilerini iyi hissederler ancak hamile kadınlar için önerilmez, çünkü vücut sıcaklığını gelişmekte olan bebek için güvenli olan vücut sıcaklığının üzerine çıkma riski vardır.

Uyarılar

Hamileyseniz veya emziriyorsanız Biofreeze kullanmadan önce doktorunuza danışın.

Gerekenler

Biofreeze

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri sağlık
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]