| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Ruh Sağlığı | anksiyete Bozuklukları |

Sağlığı ve Hastalıkları

Nasıl Anksiyete Saldırı Belirtileri tedavi etmek

bir durumda endişe veya kaygı belli bir miktar sağlıklı olabiliranksiyete dönüşü olmayannoktaya tırmandırmaya görünüyor , ancak, zamanlar olabilir . Bu durumlarda normalde açık düşünce ve fonksiyon oluşturur zor görünebilir . Zaman zaman ,panik rastgele bir zaman gibi görünüyor ne de meydana gelecek - aslında stresli hissetmiyorum bir zaman . Bu panik o sıradan insanlar bir saldırı korkusuyla zamanlar zevk bazı deneyimler , yerleri ya da faaliyetlerini önlemek anksiyete acı yapar grev ne zaman bilmeden bu korkudur. Bunun yerine panik atak sizi kontrol etmesine izin vermek , kendinize dinlenmek vedurumun üstüne kalmak için nasıl öğrenirler . Talimatlar 1 Derin nefes


. Bir anksiyete krizi sırasında solunum kışkırtır ve sadece anksiyete artar hyperventilating başlatın. Sabit bir hızda burnunuzdan yavaş ve derin nefes sahipsiniz . Gerekirse, hyperventilating durdurmak için bir kağıt torba içine nefes alabiliriz .
2

Meditasyon ya da zihninizi rahatlatacaktır . Eğer sakin olmaya ve endişe kendinizi kurtararak , zihninizi boşaltmak için zorlar çünkü meditasyon anksiyete krizi belirtileri tedavisi için çok etkilidir . Sopa ile
3

Egzersiz en az yarım saat boyunca her gün - Bu meditasyon edebilmek için anksiyete muzdarip birisi için birkaç deneme alabilir . . Egzersiz stresi azaltır ve sağlıklı bir yaşam tarzı teşvik etmektedir. Yürüyüş , koşu ve yüzme bazı stres yakmak ve duygusal refahı teşvik etmek için basit yolları vardır.
4

Yeterince uyuyun . Eğer uyurken vücudunuzunstres vegünün endişeler gitmesine iyileşmek ve zihninizi sağlayabilirsiniz bir şansı var . Tazelenmiş hissi uyandırmak ve önümüzdekigün uğraşmak için yeterli enerjiye sahip olabilir .
5

kafein , nikotin ve mümkün olduğunca şeker aşırı miktarda kaçının . Bunlar yerine sakinlik teşvik enerji düzeylerini yükseltmek , tüm uyarıcılar vardır . Bazı insanlar için , bu maddeler bile bir panik atak tetikleyebilir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com