| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Koşullar Tedaviler | migren |

Sağlığı ve Hastalıkları

Baş ağrısı neden gıdalar kaçının nasıl

vücudunuz ve vücudunuz için kötü gıdalar için iyi gıdalar vardır . Baş ağrısı en çok biz gerilim baş ağrısı olarak adlandırılır olsun . Gıda tek yiyor ayrıcabaş ağrısı ekleyebilirsiniz. Burada sık baş ağrısı varsa önlemek için bazı gıdalar vardır . Tiramin Gıdalar
Talimatları
1

yaşlı peynirler kaçının. Olgun peynir mavi peynir , Gorgonzola , Brie , kaşar , Muenster , feta , mozzarella , Stilton , Parmesan , İsviçre ve işlenmiş peynirler bulunmaktadır . Aşırıya kaçmadan bu yiyecekleri yiyin veyabaş ağrısı için en eğilimli zaman diyet onları ortadan kaldırmak . Orada daha fazla tiramin yaşlı gıdalar vetiraminbeyne kan akışını arttırır .
2

uzak bira ve kırmızı şarap da dahil olmak üzere yaşları diğer içecekler , uzak durun . Yine, bu adım olarakaynı nedenidir. Yaşlanma süreci tiramin daha yüksek konsantrasyonları sağlar. Amino asit tirozin bir baş ağrısı neden olabilirbeynekan akışını arttırır . Daha eğilimli baş ağrısı vardır , daha fazlamadde kaçınmalısınız .
3

yaşlı veya tiramin yüksek olan kurutulmuş olanları , taze meyve yiyin değil . Muz , avokado , incir , kuru üzüm , patlıcan ve diğer yaşlı meyveler olgunlaşmış kaçının .
4

gibi salamura ringa balığı, konserve çorba ve yaşlı konserve et gibi etler yaş değil , taze etler , tüketin .

5

Sınır favorim . katkıları ile
Gıdalar ve Gıda Boyama
6

izle nitrit alımı. Bu bir tatil anda bir katil. Jambonnitritler çok yüksektir . Bacon nitrit konsantrasyonu yüksek olan bir besindir. " Doğal" ve diğer bacons daha az nitrit içerenpiyasada yeni bir pastırma var .
7

baş ağrısı neden yiyecek renklendirici kaçının. Araştırma baş ağrıları tetikleyebilir gösterdi ki bazı gıda boyaları vardır . Ürünün maddeleri listesinde bakın. Gıda aromaları yüksek konsantrasyonlarda pasta frostings ve diğer ürünler idareli kullanılmalıdır .
8.

gıda hazırlarkenmonosodyum glutamat ( MSG ) dışında bırakmak restoranlar isteyin . Bu hala profesyoneller tarafından tartışılıyor , ama MSG içeren nefis Çin gıda tüketmek sonraağrı kişinin kafasında hissettim artar orada bir şey kesinlikle yoktur . ( Aslında, birçok Çinli restoranlar şimdi MSG içermeyenmenü ve açık büfe yiyecekler etiketleme . ) Hiçbir MSG sahippatates cipsi satın alın. Paketinarkasındakiiçeriğini okuyun .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]