| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | diyet Beslenme | Kilo Kaybı |

Sağlığı ve Hastalıkları

Basit Kilo Verme Programı

Kilo kaybetmek karmaşık olmak zorunda değildir ve pahalı olmak zorunda değildir . Orada kilo kaybı vaat bazı karmaşık programlar vardır ve bunlar işe yarayabilir, ancakprogramı takip edemez eğer sizin için çok fazla çalışma var ise , ya da , onunla sopa asla . Korumak için çok az ya da hiç çalışma ihtiyacı , basit bir kilo kaybı programı alın ve size kilo kaybı hedefe ulaşana kadar çok fazla sopa ile olası olacaktır . Gerçekçi hedefler koyun

Kilo kaybı basitçe kalori karşı kalori meselesidir . Eğer yemek ve içmek daha fazla kalori yakmak , kilo kaybedersiniz . Vücudunuz olsa da, bir değişim çok fazla sevmez . Ulusal Sağlık Enstitüleri göre , kaybetmek ve ağırlık uzak tutmak içinen kolay yolu yavaş yavaş yapmaktır . Haftada 1 ila 2 kilo kaybetme planlayın . Kaybedecek ağırlık bir sürü varsa , bu sinir bozucu gelebilir , ama buağırlık uzak tutmak içinuzun vadedeen kolay yoludur .
Bir planı
< olun p> bir hafta - by haftalık bazda yapmak için gidiyoruz ne için basit bir plan yapın . Malzeme kullanılarak , her gün yemek için ne kadar anlamaya . Protein sağlıklı porsiyon , tam tahıllar , meyve ve sebzeler ve yağ planlayın . Eğer sağlıklı bir porsiyon , ya da ne kadar yemek için ne çok bilmiyorsanız ,NIH sürdürülebilir kilo kaybı için miktarda önerdi. Bir grafik veya menü yapmak , bir yerde görünür koymak , ve her gün ona bakın .
Sizin menü için

gıda sağlıklı bir miktar öğrenin edin kendi kişisel kilo kaybı , ve her gün bu yemek . Önceden yemek planı ve plana sadık . Her gün üç öğün ve iki veya üç atıştırmalıklar yiyin , ama ayrılan kalorisi içinde tutmak . Sen yoksun hissetmek istemiyorum gibi, menüde bazı davranır koymak unutmayın .

İçme suyu önemli bir parçası olan su içiniz diyet . Çoğu kişi sadece bir günlük olarak yeterli su içmeyin . Her gün su en az sekiz 8 - ons bardak içme planlayın. Eğer düzenli olarak içme suyu için kullanılan değilseniz , sizesu aşağı almak için su lezzet paketleri veya limon dilimleri kullanabilirsiniz . Su için özel bir kupa ya da cam olsun , ve bütün gün içmek için size hatırlatmak için kullanabilirsiniz .
Vücudunuzun

Egzersiz herhangi bir ağırlığının önemli bir parçasıdır Taşı kaybı programı . Eğer istemiyorsanız , bir spor salonu katılmadan planı yok . Egzersiz sadece vücudunuzun hareket meselesidir . Çocuklar ya da köpek ile bir yürüyüşe çıkın . Paten . Uzun boylu bir binadamerdivenleri çık . Frizbi atmak veya kayak gitmek . Basketbol veya voleybol oynayın. Eğer vücudunuzun hareket almak için yapmak istiyorum ve olabildiğince sık olarak bunu yap.

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com