| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | diyet Beslenme | Kilo Kaybı |

Sağlığı ve Hastalıkları

Kilo Kaybı Su

kilo kaybı sağlamak için yağ ve kalori azaltmanınönemi açıktır . Ama gıda seçenekleri değiştirerek ek olarak , su alımının artırılması çabalarını yardımcı olabilir . Su tutma yaygın bir sorundur . Ve bazı durumlarda , bu vücut ağırlığı birkaç kilo ekleyebilirsiniz . Kimlik

Su ya da sıvı tutma vücudunuzdaki suyunanormal birikimi anlamına gelir . Su örneğin karın ve uyluk gibi vücudun farklı bölgelerinde yerleşmek .
Yanılgılar

su ağırlık ile uğraşırken , bir denemede sıvı alımını azaltabilir sıvı tutma durdurmak için . Eğer su ağırlığı ve ince aşağı kaybetmeye çalışıyorsanız Ancak, sıvı alımını arttırmak için zorunludur . Vücudunuzun aşırı sıvıları serbest neyin Bu , sizin böbrekleri uyarır . Su alımını artırmak için ek olarak
Hususlar

( en az sekiz bardak bir gün ) , su kilo vermek için karbonhidrat alımını azaltmak . Karbonhidratlar (makarna , ekmek ve pirinç gibi), su bağlama ve sıvı tutma teşvik .
Önleme /Çözüm

su tutma durdurmak ve kaybetmek için çeşitli yollar vardır ağırlık . Egzersiz terleme yoluyla sıvısalınımını teşvik eder . Ve sodyum alımını azaltarak sıvı tutma durur ve vücut fazladan su kurtulmak yardımcı olur .
Uzman Insight

kendi su kilo tutmak mümkün değilse , bir danışın doktor ve diüretikler hakkında bilgi - reçete ve over - the-counter . Bu ilaçlar , aynı zamandavücuttan suatılmasını istemi , su hap olarak anılacaktır.

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]