| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | diyet Beslenme | Kilo Kaybı |

Sağlığı ve Hastalıkları

? Istenmeyen kilo kurtulmak yardımcı ve yalın , güçlü kaslar kazanmak için 6 programındaSlim kullanın

Nasıl 6'da Slim kullanın yok. 6 Slim programı takip ederseniz altı hafta içinde kilo ve inç kaybedebilir iddia bir kilo kaybı programı. 6 Slim videoları bir dizi ile bir tam vücut antremanı vermek Plaj Organ tarafından geliştirilen veegzersiz ile birlikte gitmek için bir kilo kaybı beslenme planı sunuyor edildi . Plaj Body sitesi 6 planındaSlim aşağıdaki ilgilenen insanlar için destek forumları içerir . Talimatlar 1.Plaj Body web sitesinden 6 paket içindeDVD veSlim'i satın


. Paket DVD , bir diyet kılavuz ve direnç bantları içerecektir . Eğer soru sormak ve 6 sistemdeSlim başkaları ile iletişim böylecePlaj Body forumlarda kaydol .
2

belinizi ölçün , kalça , uyluk ve ile birliktemezura ile silah 6 programındaSlim . Eğer dışarı çalışmaya başlamadan önce ölçümler yazın. Buprograma katılmak gibi sizin vücut değişikliği izlemek sağlayacaktır .
3

rehber" Başarı Basit Adımlar " geliryönergeleri okuyun vetalimatları ile birlikte takip ederken Eğer 6 programdaSlim ile yaşam tarzınızı değiştirin .
4

vücut değiştiren bir deneyim başlatmak için tasarlanmışvideo çalışın ,egzersiz programı " It Up Başlat " . Bu program 6 deneyimi sizin Slim içinbaşlangıç ​​noktasıdır . Rehber" Başarı için Basit Adımlar " tarafından tavsiye edilir gibi birçok kez egzersiz . EğerBaşlat egzersiz It Up hakim sonra,bir sonraki egzersiz deneyebilirsiniz .
5

Egzersiz zor" It Up Rampa " egzersiz programını kullanarak . Bu egzersiz programı" It Up Başlat " programından öğrendiklerini alır vebir sonraki seviyeye egzersiz getiriyor . Egzersiz uzakta için " patlama " kalori tasarlanmış ve yağsız kas kazanmak yardımcı olmaktır .
6

egzersiz alayı tamamlamak için" It Up " Burn video kullanın ve kurtulmak ise yağsız kas inşa etmeye devam şişman . Video ile çalışmak veen iyi sonuçları almak içineğitici yönergeleri izleyin .
7

" Altı Gün Express " diyet planıdiyet talimatları okuyun ve üzerinde ilk altı gün boyuncabir beslenme planı uygulayın program . Sonra sağlıklı yiyerek diyet alışkanlıkları değişen ve 6 kurallardaSlim aşağıdaki üzerinde çalışmaya devam ediyor.
8.

" Motivasyon Takvimi " ile ilgili ilerleme Grafik ve vücut değişiklikleri izlemek . Eğer vücudun çeşitli alanlar üzerinde ölçümler iner nasıl görebilirsiniz böylece bu bir haftada halletmek gerekir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]