| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | diyet Beslenme | Kilo Kaybı |

Sağlığı ve Hastalıkları

Kadınlar için Düz Karın Nasıl Gidilir

Senfiziksel görünüm uğruna yanı sıra genel sağlık için düz bir karın elde etmek isteyebilirsiniz . Sağlıklı bir diyet ve günlük egzersiz bir şişkin karın içinen yaygın çözümlerdir. Bu kas inşa etmek ve kilo için önemli olduğu gibi , her iki unsur gereklidir . " Nokta - azaltma " gibi bir şey yoktur . Diğer bir deyişle , sadece bir alanda yağ kaybetmek değil . Kaslar daha fazla görünür olmasını sağlayacaktır genel vücut ağırlığını azaltırkenmide kasları güçlendirmeye odaklanın . Talimatlar Sağlıklı , dengeli beslenin
.
1.

kompleks karbonhidrat ve sağlıklı yağlar ile diyetbasit karbonhidrat ve sağlıksız yağlar değiştirin. Örneğin, sebze veya meyveler ile kepekli ekmek, cips ya da patlamış mısır ile beyaz ekmek yerine ve avokado , zeytin yağı ve fındık ile doymuş yağların yerini .
2

mantıklı bölümleri ve sağlıklı gıdaların çeşitli tüketin . Tarımın gıda piramidiABD , sağlıklı bir metabolizma teşvik etmek vegün boyunca enerjik tutmak için gereken tümfarklı yiyecek tipleri sağlar . O Eğer yanık daha fazla kalori tüketen eğer kilo vermek imkansız olduğunu unutmayın. Ayrıca çok az yeme aldığı şeyin daha depolamak için vücudunuzun teşvik eder ve sonuçta kilo kaybı hedeflerinize engel olacağını, ancak , unutmayın.
3

lif oranı yüksek gıdalar yiyin ve kahvaltıda protein . Yüksek lifli tahıl badem gibi fındık koyarak ideal bir kahvaltı . Ekstra lif , vitaminler ve mineraller için herhangi bir ilave şeker ile tüm doğal meyve suyu bir bardak içilir. Sabah mantıklı bir kahvaltı yemekgün boyunca metabolizmanızı artırır ve yağ yakmak için yeteneğinizi artırır .
4

altı küçük öğün yerine üç büyük olanları içine yemek programı ayırın . Küçük besleyici yemek yeme odaklanmak ve 400'den fazla kalori yemek her zaman tüketmeyin . Daha küçük ve daha sık yemek daha az olasılıkla geçit vegün boyunca körükleyen metabolizma devam edecektir emin olun. Daha sık yemek ,az olasılıkla vücudunuzun besin düzenli beslemesini almak için kullanılır çünkü fazladan yağ depolamak olduğunu.
5

üzerinde bir hata yaptığınızda telafi ve yemeyin sağlıksız bir şey . Eğerbir gün önce tatlı bir aperatif sonra günlük gıda alımını azaltmak ise , sizi enerjik tutmak için yeterli kalori tüketmek olmaz . Eğer yukarı kayma bile , sadece düzenli beslenme ile devam edin. Olumlu bir zihinsel tutum bir diyet sürdürmek somut bir fark yaratıyor .
Günlük Egzersiz
6

her egzersiz bölümünden önce kaslarınızı gerin . Eğer , limbers yukarı germe egzersiz yaparken yaralanmariskleri azaltma . Eğer daha hızlı egzersiz oturumunda yağ yakma başlayacak böyleceaçılımları davücuttametabolizasyon mekanizmaları tetikleyebilir .
7.

kalp hızını artırmak için yoğun bir kardiyovasküler egzersiz yapın . Siz ip atlamak ya damahalle çevresinde koşmak , ancak 30 dakika toplam tamamlayabilirsiniz . Bu egzersiz gerçekten bir yağ hücrelerini yakar , sen düz bir mide göreceksiniz hangisonuçları .
8.

hemen kardiyovasküler egzersiz sonrası midsectionkasları çalışın . Kas egzersiz orada saklananekstra yağ kaybetmek sonra daha çekici midsection oluşturarak , kasları firma yardımcı olacaktır . Deüst ve üst karın kasları amaeğik kaslar üzerinde değil , sadece odaklanmak hatırlıyorum . Karın kaslarının çeşitli egzersiz sizeiyi genel tonu verecektir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com