| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | diyet Beslenme | Ağırlık Watchers |

Sağlığı ve Hastalıkları

Noel için Weight Watchers İpuçları

Noelsöz başımızı Sugarplums vizyonları buluşuyor - birlikte kurabiye , şeker , pasta ve bir milyon diğer cazip davranır . Weight Watchers gibi bir diyet yapıyorsanız , bu konuda düşünmek için ezici olabilir . Ancak, Noel yemeği size almak için bazı kolay hileler evde veya yakınları ile ister vardır . Hala büyük bir Noel bayramılezzetli yemekler eşliğinde size diyet kontrolü kalabilirler . Bir fırsat olarak

Noel ve diğer tatil özel günler It davranın. Vurgu yiyecek bahsediyoruz , özellikle özelkelime düşmek gerekir . Eğeryılın diğer zamanlarında alamayanmasada yemekler vardır . Bu anlayış kontrol kendinizi tutmak için harika bir yoldur ve planı üzerinde duruldu . Istediğiniz herhangi bir gün patates püresi var eğer , neden plaka bunlardan bir dağ koyarak rahatsız? Nadir davranır olan şeylere odaklanın . Bunlar tabii ki , aileden aileye farklılık , ama babaannenin tatlı patates pasta ise Noel sadece , tedavi kendinizi mahrum yok . Kontrol altında bölümlerini tutmak , ama bir kaşık var . Özel olaraközel yemekler davranın veher gün içingünlük ücret bırakın . Eğerhafta boyunca FlexPoints herhangi bir harcama asla Eğer
Bazı Flex Noktalar

kullanın , özel günlerde onları kullanmak için harika bir zaman olabilir . Bu kilo kaybı biraz yavaş , ama o ekstra puan suçluluk olmadan kullanılması olduğunu hatırlıyorum olabilir . Eğer pastadan bir dilim olmadan yapamıyorsanız , şarap , ya da jambon ikinci ikramları , bütçenin sizin noktaları buna göre .
Slow & Steady
bir bardak

Özel Amaçlar olan çok gıda odaklı . Ancak, bu aile ve arkadaşlar ile toplandıktek nedeni değildir . Bunun yerine yemek ve tatlı odaklanarak , kendinizi hızı çalışın ve çevrenizdekiinsanlar yerine odaklanmak . Isırıkları arasında çatalınızı masaya koyun ve bu arada sırasındamasanın etrafında başkaları ile konuşmak içinzaman ayırın . Bazenodasındayavaş yiyen bulmak ve onlarla birlikte kendinizi hızı olur . Sadecegıda odaklanan aksineanı zevk için zaman ayırın varsa,olayın daha iyi anıları yanı sıraölçeklerde daha iyi bir hafta olacak .
Kendi

her şeyin başarısız olduğunda , kendi sağlıklı aperatifler gizlice . Eğer bir akrabanın evinde Noel yemeği için gidiyoruz eğer , neden sağlıklı bir sebze yemeği yapmak için vermiyoruz? Lezzetli ve diyet dostu hem de yemekleri varpiyasada Weight Watchers dostu yemek kitapları bol vardır . Herkes diyet , ve bazı insanlar sadece onlar alabilirsiniz tümkarbonhidrat ve yağ istiyorum -ana aşçı iseniz, bazı tavizler gerekecek . Kendi menü kontrolü sizdedir Ancak, size yiyecek içine koyarak konum ne emin olabilir ve bu nedenle yemeklerinnoktası değerleri daha iyi bir kavrayışa sahip .
Planı önceden

Christmastime hatırlamak içinen önemli şey, önceden planlanmasıdır. Menüsünde ne olacağını sormak ya , sizev sahibi iseniz Onları pişirmek önce, yemeklernoktası değerlerini anlamaya ev sahibi arayın. Her yemeğin var vegününde planı ayrılmamak için gidiyoruz ne kadar bütçe var. Onlar açlıkkenarından alacak gibi , yemek öncesi fındık yaklaşık 20 dakika bir avuç var yardımcı olabilir . Tabii ki, her zaman en sevdiği teyzesi tarafından getirilen sürpriz pasta çikolata olabilir , ancak önceden planlayarak yerine pastadan bir dilim jambon ve sos ekstra bir parçataviz vermek daha hazırlıklı olacaksınız . Beklenmedik bekliyoruz , ve saniye hayır demek için korkmayın .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com