| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | ameliyatlar İşlemleri | Karpal Tünel Cerrahi |

Sağlığı ve Hastalıkları

Endoskopik Karpal Tünel Cerrahisi Sorunu Nasıl

Endoskopik cerrahi diğer tüm tedaviler başarısız olduğunda karpal tünel sendromu olan kişilerin tedavisinde kullanılan cerrahi birkaç türlerinden biridir . Bu ameliyatbilek ve el kesiler içine bir kamera ile küçük bir tüp takmadan içerir . Bu tip ameliyatlar diğerlerine göre daha az invaziv olsa da , sonradan kendinize dikkat çekmek için hala önemlidir . Endoskopik karpal tünel cerrahi kurtarmak için nasıl öğrenmek için okuyun. Talimatlar 1 bir arkadaş ya da bir kenara kurtarmak için biraz zaman ayarlamak için aile üyesi değildir


. Endoskopik cerrahi genellikle çok kısa bir iyileşme süresi vardır , ama kimse en fazla iki hafta boyunca yardım için hazırlanmalıdır .
2.

o size ameliyatın nasıl yardım edeceğini hakkında arkadaşınızla bir anlayış oluşturulması . Onu biraz yardıma ihtiyacınız olacak bildirmek için önemlidir , ama onu kendi sorumluluklar kaçınmak zorunda istemiyorum .
3

uzak sürüş uzak durun . Ellerinizi her iki içerir çünkü bir arkadaşım sürüş size yardımcı var . Sen ameliyat edildielini dinlenmek gerekir . Böylece arkadaşlarınız ve aile üyeleri bir sürüş sağlamak için işe erken ayrılmak zorunda kalmazsınızakşam için fizik tedavi randevularınızı deneyin .
4

ağır kaldırma yardım alın . Arkadaşınız bakkal alışveriş giderse gelip eğer sormak . O ihtiyacınızöğeleri dışarı alır ederkenarabası zorlayabilir .
5

yönettiği gibi size ilaç alıyorsun emin olun . Yan etkileri ne aramak için bilmek ve kötü bir reaksiyon varsa, bir doktor aramaya zaman .
6

arkadaşlarınızın Sınırlarınızı bilin . Ameliyat sonrası haftailk çift yardım çok ihtiyacım var, bu yüzden arkadaşlar ve aile üyeleri arasındagörev yayılmış olabilir . Farklı insanlar farklı günlerde fizik tedavi randevuları götürmek için alın .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]