|  | Sağlığı ve Hastalıkları >  | ameliyatlar İşlemleri | Karpal Tünel Cerrahi
Sağlığı ve Hastalıkları

Karpal Tünel Cerrahisi Komplikasyonları tedavi nasıl

Karpal tünel cerrahisi yaygın bir işlemdir . Amerika Birleşik Devletleri'nde yetişkinlerin yaklaşık sekiz ila yüzde 10 karpal tünel sendromu ,bilek şişer tendon ve el uyuşma ve ağrı nedenmedian sinir üzerinde önemli baskı bir bozukluk muzdarip . Cerrahikarpal ligament bültenleri vesinir kapalıbasıncı alır . Talimatlar 1. reçeteli ağrı ilacı


. Çoğu ameliyatlar gibi hemenişlem sonrası ağrı olacaktır . Doktorunuz uygun ilaç reçete olacaktır . Yönetmen olarak götürün.
2

doktor reçeteanti-enfeksiyon ilaç alarak ameliyat sonrası enfeksiyon kaçının. Eğer hala bir enfeksiyon alırsanız , o size verirantibiyotik almak veyazıya verdiği yönergeleri izleyin .
3

bilek gücü sertlik ve kaybı bekleyin . Doktorunuz veya fiziksel terapist bu başa yardımcı olacak egzersizler size açıklayabilir .
4

koyunda şişme tutmak için elini yükseltin. Bu da ,ağrı ile yardımcı olmalıdır . Birçok hasta ameliyat sonrası haftailk çift için uyurken yükseltilen onların elini tutmak yararlı olur bulabilirsiniz .
5

ağrısı ve diğer belirtiler geliştirmek yoksa yenidenoperasyon sahipolasılığını tartışın . Yara izi sık görülen bir komplikasyondur . Yara acı ve geniş olduğunda, tekrar ameliyat için aday olabilir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri sağlık
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]