| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | kanser | ağız Kanseri |

Sağlığı ve Hastalıkları

Gum Kanseri tedavi nasıl

Sakız kanser habis hücrelerindiş etleri üzerinde geliştiği oral kanser türüdür . Çoğu kanser gibi , sakız kanseri ciddi ve potansiyel olarak yaşamı tehdit eden bir durumdur . Eğer tedavi edilmezse , kanserli hücrelerinvücudun diğer bölümlerine yayılabilir . Sakız kanserininbelirtileri değişebilir , ancak çoğu hastalarına acı sakız yaralar ile anlaşma. Ciddi rağmen erken yakalanmış ise , sakız kanser tedavi edilebilir . Talimatlar sözlü onkolog ile 1

tanışın
. Siz ağız kanserleri konusunda uzmanlaşmış bir onkolog ile randevu gerekir . O da tıbbi geçmişi gözden ve tedavien iyi ders belirlemek , tam bir muayene yapacak .
2.

tümörü çıkarmak için bir randevu planlayın . Tümörünkonumu ve boyutuna bağlı olarak, bir onkolog tümörün tamamen çıkarılmasını önerebilir. Bu bir cerrah sakız küçük bir bölümü veçevresindeki doku kaldırır , cerrahi tedaviyi gerektirir .
3

alın radyasyon tedavileri . Radyasyon kanserli hücreleri öldürür ve yayılmasını bu habis hücrelerin durur etkili bir kanser tedavisidir . Sakız kanser tümörleri küçük ve yaymak değil bu bir seçenektir . Doktorlar radyasyon tedavisi , yüksek doz yönetmek . Çoğunlukla , buetleri üzerinde kanserli hücreleringelişimini öldürmek ve durdurmak için yeterlidir .
4

kemoterapi tedavileri alın . Kemoterapi, kanser dahil olmak üzere kanserlerin sakız birçok farklı türde , tedavi etmek için kullanılan bir ilaçtır. Bu ilaç kanser hücrelerininvücudun diğer bölgelerine yayıldığı kanserli hücreleri yok eder , ve genellikle daha büyük tümörler için tavsiye ya .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]