| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Ruh Sağlığı | şizofreni |

Sağlığı ve Hastalıkları

Sesler İşitme ile Cope nasıl

paranoid şizofreni muzdarip insanlar içinbaşlıca belirtilerden biri de yok insan seslerini gibi işitsel halüsinasyonlar , olduğunu. Paranoid şizofreni ile insanların sesleri işitme ile başa çıkma ,hastalığın diğer türleri ile insanlardan daha iyi işlev rağmen bir ömür boyu sorundur . Eğer tedavi edilmezse , paranoid şizofreni , depresyon , kendine zarar verici davranış ve hatta intihar düşünceleri ve davranışlara yol açabilir . Tedavininilk satırı ilaç ve psikoterapi birlikte, başa çıkma becerileri öğrenme Ayrıca bazı ilaçlar da istenmeyen yan etkileri ile birlikte gelir paranoid şizofreni işlemek için bir başka önemli yoludur. Talimatlar bu konuda mümkün olduğunca çok öğrenme , 1

Araştırma durumunuz
. Paranoid şizofreni öğrenmek size tedavinin belirlenmesinde vebozukluk sizi nasıl etkilediğini anlamada etkin bir rol verecektir .
2

olumlu bir şekilde enerji kanal için yollar bulun . Bir hobi almak ve kendinizi işgal yerine sadece hastalık odaklanmak diğer tutkular bulmak , egzersiz meşgul .
3

paranoid şizofreni olan insanlar için bir destek grubuna katılın . Aynı durum diğer kişilerle konuşmak yalnız değil hissetmenize yardımcı ve sizeaynı durum muzdarip insanlar ile sorunları tartışmak için bir yer verir olacaktır .
4

hakkında bilgi edinmek için ailenizi ve arkadaşlarınızı teşvik paranoid şizofreni . Onları daha iyi ve durumunu anlamak için izin verecektir .
5

organize kalın ve gün çok zaman tüm dışarı planlanmaktadır yapısı . Yapılandırılmamış zaman depresyon ve paranoid şizofreni ile ilişkili diğer belirtilere yol açabilir .
6

kendinize nazik olun. Paranoid şizofreni ile başa çıkma , uzun ve zor bir süreç olduğunu biliyoruz . Kendiniz ya da öfkeli sert olmak, sadece kurtarma için yolda geri koyacaktır .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]