| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Ruh Sağlığı | şizofreni |

Sağlığı ve Hastalıkları

Başka bir aile üyesi bir ruhsal hastalık olduğu bir evde büyüyenbelirli bozukluk ve şiddetine bağlı olarak zor olabilir

Nasıl bir paranoid şizofren ile Grow Up için . Belirtileri işitsel halüsinasyonlar , öfke , şiddet ve hatta intihar eğilimleri içerebilir çünkü Paranoid şizofreni belirli bir meydan okuma olabilir . Bu onun tedavi uygun değil, özellikle eğer ,etkilenen kişinin etrafında büyüyen bir çocuk veya genç için korkutucu olabilir . Sen paranoyak şizofren ile büyüyensorunları ortadan kaldırmak değil , ama bunları en aza indirebilirsiniz . Talimatları 1.sorunlar sizin suçunuz olmadığını kendinize hatırlatın


. Eğerevde bir paranoid şizofren ile büyüyor olduğunuzda , size kötüsü için bir şey yapıyoruz merak doğaldır . Çocuklar sorumluluk alarak yatkındır . Gerçek şu ki, hatalı değildir vedurumu kötüleşen değil , olduğunu. Paranoid şizofreni şeker hastalığı veya kanser gibi bir hastalık olduğunu ve bunun üzerinde hiçbir kontrole sahip .
2

paranoid şizofreni hakkında olabildiğince tüm öğrenin . Eğer bu bozukluk hakkında bilmek zaman,belirtileri ve etkileri tanıması veetkilenen kişi belirli şekillerde hareket neden bilmek mümkün olacaktır . Gençken , tamamen paranoid şizofreni anlamak zor olabilir ama anlayış zamanla artacaktır .
3

durum hakkında güvenilir yetişkinlere konuşun . Bu acil ve geniş aile üyeleri , okulda uzmanları ve ruh sağlığı danışmanları içerebilir . Mayo Clinic göre , bir paranoid şizofren öfke belirtileri görülebilir ya da mantıksal bir neden olmadan sözlü çatışmalar içine alır . Bu sinir bozucu ve hatta korkutucu olabilir , bu nedenle anlar .
4

zihinsel hasta aile üyeleri var çocuklar veya gençler için bir destek grubuna katılın birisiyle konuşmak için yardımcı olur . Eğer evde bir paranoid şizofren olması konusunda okulda arkadaşlarınız veya eş konuşmak için korkuyor olabilir . Onlar benzer bir durumda değilse , tam anlamak olmayabilir . Eğer benzer bir durumda akranlarından oluşan bir gruba katılmak , daha özgürce konuşabilir ve geçiyor biliyorum diğerlerinden tavsiye alabilirsiniz .
5

tehlikeli durumlarla nasıl başa bilin . En paranoyak şizofrenler kendileri ve başkaları için bir tehlike teşkil etmez rağmen, şiddet ya da intihar olabileceği ihtimali vardır . Bu onun ilacı durur bir dertli kişi için özellikle doğrudur . Hiç tehlikede ya da aile üyesi kendine zarar olabileceğini olduğunuzu düşünüyorsanız arayacağımı biliyorum . Normalde , eylem en iyi ders güvenli bir yere almak ve 911'i aramak.

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com