| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Ruh Sağlığı | anksiyete Bozuklukları |

Sağlığı ve Hastalıkları

Yaygın Anksiyete Bozukluğu Tedavi nasıl

genelleşmiş anksiyete bozukluğu aile, sağlık , iş , kişisel görünüm ve ev işleri dahil (YAB ) Endişeye aşırı hakkında günlük yaşamı , muzdarip bir kişi . Fiziksel belirtiler sinirlilik , baş ağrısı , terleme , çarpıntı , konsantre yetersizlik ve aşırı kaygıyla birlikte bulantı içerebilir . Etkili YAB tedavi için bir ruh sağlığı profesyonelyardıma ihtiyacınız olacak , ancak kendi yapabileceğiniz bazı şeyler de var . Talimatlar 1

Sınırını
veya kafein , nikotin , alkol , soğuk algınlığı ilaçları ve diğer ilaçlar gibi endişeli duyguları tetikleyebilir maddelerin kullanımını ortadan
.
2

diğer rahatlama Meditasyon ya da öğrenmek derin nefes alma ve görselleştirme gibi teknikler .
3

tiroid hastalığı , vitamin eksiklikleri , astım ve kalp hastalığı gibi kaygı veya taklit anksiyete belirtileri neden altta yatan hastalıklar , ekarte etmek için tıbbi bir sınavı alın .
4

doktorunuza veya ilaçlar hakkında terapist değildir . Serotonin düzenleyen veya anksiyete azaltmak Antidepresanlar ve uyuşturucu YABsemptomları azaltabilir . Bir ilaç sizin için işe yaramazsa size kullanmayı bırakın eğer , doktorunuza danışın .
5

anksiyete tedavisinde bilişsel davranışçı terapi konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir terapist bakın.
6

size strese neden şeylerle uğraşmak için bir plan yapın . Her zaman ev işleri ya da mali endişe varsa , bir program ya da bir bütçe kurmak ve ona sopa . Eğer sağlık sorunları hakkında endişe varsa , aklını koymak için tam bir tıbbi muayene olsun. Yapmanız gereken çok fazla veya çok az yok ki her gün için bir plan ve program var.
7

Egzersiz , sağlıklı bir diyet ve yeterli uyku almak . Iyi vücudunuzu tedavi anksiyetebelirtileri hafifletmek yardımcı olabilir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com