| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Ruh Sağlığı | anksiyete Bozuklukları |

Sağlığı ve Hastalıkları

Uçan Anksiyete Tıp

ABD'de her yıl 19 milyon kişi gibi belirli bir fobi muzdarip olanların 6300000 " aviophobia , " ya da uçan korkusu ile anksiyete muzdarip . Bazı bireyler , çünkü ilişkileri zarar vekişinin duygusal bir otoyol alabiliryoğun korku , ailesini ve arkadaşlarını ziyaret olmayabilir . Kimlik

korku ( nefes , boğulma , baygınlık , titreme , göğüs ağrıları , vb örneğin darlığı ) belirtileri bir göz atacak olursak , bu bir ile karşı karşıya olduğu gibiaynı belirtileri nelerdir yaşamı tehdit eden bir olay . Bu panik olarak bilinen fizyolojik ve kimyasal reaksiyonlar yol açan bir olay , bir itham olduğunu " mücadele veya uçuş . "
Hususlar

hatırlamak içinen önemli gerçektir bir panik atak sizi öldürmek değil ki ; Bu beynin yorumudur olduğunu anlayarak soluklanmak için iyi bir yoldur . Vücudunuz uzun bir panik halde kalamaz . Eğer bir şey yapmak olsa bile , vücudunuz oksijen ve karbon dioksit seviyelerini dengelemek için kendini ayarlamak olur ve , en , içindekan akışından 10-15 dakika aşırı adrenalin kurtulmak , ancak genellikle sadece birkaç dakika .


Doğal Önleme

geliyor kaygı hissediyorsanız , dakikada yaklaşık 10 yavaş nefesler için nefes yavaş çalışın . Göğsünüze karşı olarak diyaframdan , çok derin burnunuzdan nefes . Bu tür "relax " veya kafanın içinde bir mantra söyleyerek, " tamam , " yararlı olduğunu.
Doğal Çözümler

MindSoothe St oluşan doğal bir bitkisel ilaçtır . stres ve anksiyete rahatlatmak ve daha az şiddetli panik atak yapacak genel ruh hali , artırabilir Kantaron ve Passiflora . Takke ve Kediotu ayrıcazihin sakin yardımcı olabilecek doğal haklarıdır.
Gibi Xanax ve Prozac gibi Reçeteli Çözümleri

İlaçlar reçete edilen ilaçlar antidepresan ve anti - anksiyete vardır teşhisinden sonra bir doktor tarafından yapılır . Bu ilaçlar son derece yardımcı olabilir ; Ancak , potansiyel olarak şiddetli yoksunluk belirtileri olabilir .
Alternatif Çözümler

Çin akupunktur basınç uygulandığı denilen ilaç bir tür " Duygusal Özgürlük Terapisi, " vardır fobi " serbest " için .

homeopativücudun belirli alanlarda ,çalı Gelsemium köksinirleri yatıştırmak için kullanılır , aconite panik bozuklukların tedavisinde kullanılır , ve argentum nitrikum klostrofobi tedavisinde kullanılır .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com