|  | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Koşullar Tedaviler | hastalık
Sağlığı ve Hastalıkları

Deniz tutması Nasıl Engellenir

tekrarlayan sallanan vedeniz hareketleri nedeniyleiç kulak, aşırı stimülasyon , bulantı ve kusmaya neden ve macera berbat edebilir . İşte bazı denenmiş ve koyunda deniz tutması tutmak için doğru yöntemleri vardır . Limon Daha Talimatları göster
Ginger kapsüller
Hareket Hastalığı Tıp
Anti- motionsickness Bileklikler
Damlalar
You Need olacak Things 1 konuşun


edin reçeteli ilaçlar hakkında doktor ya da böyle dimenhidrinat ( Dramamine'in ) olarak over- the- counter ilaç düşünün . Birçok kişi için ,en etkili önleyici ilaç reçete ile kullanılabilir vecilde bir yama olarak uygulanan , skopolamin olduğunu.
2

bileğindekimedian siniri uyarır bir anti - deniz tutması bileklik , deneyin , iyi bilinen bir akupunktur noktası .
3

12 ila 24 saat konumuna önce yemek zencefil deneyin . Paket üzerinde yönergeleri izleyerek , bir ek olarak almak , ya da yerel sağlık gıda deposu bir beslenme uzmanı ile konuşun. Bazı kaynaklar granola içine toz zencefil koyarak ya da tost üstüne yağmurlama öneririz. Atıştırma sizin gezi de yardımcı olabilir birkaç saat önce zencefil - enstantane .
4

konumuna önce bol su içiniz . İyi hidrasyon deniz tutması önlemeye yardımcı olur . Eğer seasick almazsınız emin olana kadar Ama bir kez gemide , yiyecek ve sıvıları kaçının. Tüm alkollü içeceklerden kaçının; Alkol sizin içkili duygu eklemek ama dehidratasyon teşvik edemez.
5

yola çıkmadan bir saat önce , yulaf ezmesi yiyin huysuz ekmek ya da simit . Bazı uzmanlar mide yemek zorunda deniz tutması azaltabilir söylüyorlar .
6.

az hareket genelliklegüvertemerkezinde hissettim, nerede kendiniz yerleştirin ve güverte altında gitmekten kaçınmak ,duman gibi ve tıkalı hava bulantınızı yardımcı olmayacaktır .
tekne hareket başlar gibi 7

yakında favori sabit candy'as drops'or limon Suck . Iyi tatma yanı sıra , bu tart davranır kontrol altında bulantı tutmaya yardımcı olabilir .
8.

derin nefes alın vemesafe içine bakıyorum . Ufukta değil, dalgalar veya hareketli nesneleri odaklanın .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri sağlık
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]