| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Koşullar Tedaviler | hastalık |

Sağlığı ve Hastalıkları

Simülatör Hastalık Nasıl Engellenir

Simülatör hastalık bir simülatör neden tutması için başka bir terimdir . Beyinvücudun ,göz veiç kulağa çelişkili mesajlar gönderdi tutması sonuçları . Vücut hiçbiri hisseder beyne hareket sinyalleri göndererek gözleri basit bir laptop uçuş simülatörü , örneğin , hareket (veya simülatörü ) hastalık ile sonuçlanır. Tutması Ortak belirtileri bulantı , kusma , soğuk terleme , baş dönmesi , yorgunluk , baş ağrısı , artmış tükrük salgısı ve solukluk . Bir simülatör neden tutması önlemek için bitkisel hem de over- the-counter ilaçlar vardır. Sen Ginger Kemikleri Ginger çayın Ginger Çerezleri ihtiyacınız olacak şeyler
Dimenhydrinate
Antihistaminik
Daha Talimatları
göster Tuzlu krakerler
Su şişesini

1

gün önce hazırlayın . Sadece hafif yemekler yiyin . Midenizi rahatsız olasılığı daha yüksektir ağır , yağlı yemeklerin yanı sıra baharatlı veya asitli yiyeceklerden kaçının .
2.

simülasyon başlamadan önce zencefil çayı bir fincan içilmelidir --- zencefil için doğal bir çözümdür bir mide yatıştırıcı ve aynı zamanda bulantı önlemek ve tedavi etmek için kullanılır . Bir zencefil çerez ya da zencefil çiğnemek yemek de iyi seçeneklerdir .
3

vücudunuzu rahatlayın. Derin nefes al --- tutması için ortak bir nedeni anksiyete olduğunu.
4.

önce ve simülatör kullanımı sırasında bol su içiniz . Bir zencefil çiğnemek çiğnemek veya midesi hissetmeye başlar eğer tuzlu kraker yemek --- hem mideye ve daha güçlü gettingbelirtileri önlemek için yardımcı olacaktır .
5

havaya kendinizi Açığa mümkünse . Bir pencere açın ya dasimülasyon odasındahava sirkülasyonu için bir fan açın .
6

böyle Dimenhydrinate veya her ikisi bulantı tedavisinde kullanılan bir antihistamin olarak bir over - the-counter ilaç alın .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com