| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | diyet Beslenme | Kilo Kaybı |

Sağlığı ve Hastalıkları

Kilo kaybetmek sıcak yeni bir beden ve artan güven , hem de çocuklar sizi fark alabilirsiniz

Nasıl Kilo Yani Guys Uyarı Lose . Ancak, kilo kaybıolması tüm olmadığını fark ve mutluluk için tüm bitmeli . Insanların bol sadece onlar hala onlar bakmakbeğenmiyorum bulmak için kilo . Bu mücadele için, iki farklı açıdan --- diyet ve egzersiz ve daha olumlu bir özeleştiri yoluyla sağlıklı almanındiğer yoluyla sağlıklı almak birinden kilo kaybı yaklaşım gerekir . Bunu yaparken , çocuklar fark eminiz . Talimatlar 1 yemek konusunda nedenlerinizi belirleyin


. O Yüz : Bir nedenle kilolu değilsin . Genellikle , bu çok fazla yeme ve yeteri kadar egzersiz ile ilgisi vardır , ancak aşırı yemek için altta yatan neden genellikle var . Eğer sıkıldı zaman yemek olabilir , stresli ya da yalnız . Eğergeçmişte kötü bir ilişkisi vardı ve daha cazip iseniz, başka bir ilişki içine girersiniz ve yine acır diye korkuyorlar çünkü bilinçaltında kilo tutunarak olabilir . Aşırı yemek yeme için bu nedenler oldukça normaldir , ama onlar aklınıön planda değildir .
2 yemek olmadan ihtiyaçlarını yerine getirmek

. Sıkıldıysanız çünkü yiyorsanız, bir şey bulmak . Sen yalnız değilsin çünkü yiyorsanız, bazı arkadaşlar çağırmak . Kendiniz evde oturuyor belki yapabileceğinizen kötü şeylerden biridir . Aktif kalarak , hatta bir diyet olduğunu hissetmeden daha az yemek olacaktır .
3

güç ve güven kazanmak için bir egzersiz rutin başlayın. Egzersiz faydaları bir numarası vardır . Kilo kaybı nihai hedefi olsa da, aynı zamanda daha güçlü ve daha mutlu hissediyorum bulacaksınız . Bu rutin sopa ile daha kolay olur böylece yapmaktan zevk bir etkinlik seçin . Eğer yağ kaybetmek ise kazanç kas gücü eğitim ve kardiyo egzersiz hem de dahil . İyi bir çekirdek egzersiz , bir Pilates rutin alacağı gibi , uzun boylu durmak yardımcı olabilir . Bütün bunlar daha erkek çekecek olan güveninizi artıracaktır .
4

vücudunuzun desteklemek için sağlıklı gıdalar yiyin . Vücudunuz size sağlıklı gıdalar bulmakbesin yalvarır. Sen sadece yemek ne kadar bunların sınırlamak --- tamamen sizin sevdiğiniz yiyecekleri vazgeçmek zorunda değilsiniz . Bunun yerine her gece tatlı olan , sadece bir veya iki kez bir hafta o var . Bu gıdalar daha uzun süre tam tutabilir daha fazla besin ve lif , gibi , meyve ve sebze çok yemek hedefliyoruz . Eğer sağlıklı gıdalar yemek gibi , kilo kalori sayma değil bile , doğal olarak kapalı gelmeye başlayacaktır . Ayrıca erkeklerin çekici bulmak enerji ve dayanıklılık artmıştır olacak .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com