| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | diyet Beslenme | Ağırlık Watchers |

Sağlığı ve Hastalıkları

Fast Food Kilo Watcher Rehberi

Kendi Değişen yaşam tarzı sevdiğiniz fast food yemek tüm vazgeçmek demek zorunda değildir . İstediğiniz her şeyi yiyebilirsiniz böylece Weight Watchers seferde sadece her şey , dizayn edilmiştir . Onların yağ içeriğine göre , puan tüm gıdalar ayırır . Ve artık birçok fast-food restoran sizin menüsünde onları tutmak sayma gibi kolay , düşük yağ ve düşük kalorili seçenekler var . Taco Bell

Taco Bell , düzenli menü öğeleri için bir alternatif olarak Fresco menü sunan taze salsa lehinepeyniri ve ekşi krema atlar gıdalar kadar hizmet vermektedir . Fresco menüsü geleneksel meslektaşı daha düşük kalorili bütün bunlar sert ve yumuşak tacos ve burrito sunulan sığır eti biftek tavuk için dokuz madde , oluşur . Beslenme tüm bilgiler için tacobell.com dışarı atın.
McDonald's'ın

McDonald şimdi prim salata taşır , ve mısır , siyah fasulye ve ızgara tavuk dilimleri gibi maddeler ile onlar öğle veya akşam yemeği için iyi bir seçimdir . Düzenli hamburger veya cheeseburger aslında kolayca bir beslenme planı içine sığabilecek vedondurma koni birçok Weight Watchers üyeleri için bir düşük nokta zevktir. Tüm beslenme bilgi mcdonalds.com adresinde bulunabilir .
KFC

KFC onun kızarmış tavuk için bilinir iken, bazı sağlıklı alternatifler sunuyor . Salatalar , ya da tavuk olmadan , çoğu restoran mevcuttur , ve Kentucky Izgara Tavukkızarmış alternatif daha yağ ve kalori daha düşüktür. Yeşil fasulye , terbiyeli pirinç ,koçanı ve tatlı mısır mısır iyi bir alt - nokta yan öğeleri vardır , ama küçük şeyler hızlı geniş noktası toplamları kadar ekleyebilirsiniz gibi , dikkatle buradabeslenme numaralarını kontrol emin olun . Daha fazla bilgi için kfc.com oturum açın .
Sizin Strateji
Planlama

Çoğu fast-food restoran kendi menülerine sağlıklı alternatifler eklendi , ama var , hızlı yemek yeme içinanahtar Ağırlık Watchers sırasında planlıyor . Restoranın sitesini bulun ve gitmeden öncebeslenme bilgi almak , sonra yemek için gidiyoruz ne karar ,puan eklemek , ardından fast food suçluluk - ücretsiz bir şekilde zevk gitmek .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com