| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | diyet Beslenme | Ağırlık Watchers |

Sağlığı ve Hastalıkları

Ölçekler Ağırlık Watchers bul Nerede

kendinizi Tartım sürekli kilo kaybı teşvik edebilir . TıpNew England Journal göre , Consumer Reports tarafından bildirilen , "ölçek fazla 3 £ tırmandı harekete geçti Dieters az uyanık olanların daha off kilo tutmak için yüzde 82 daha fazlaydı . " Weight Watchers ,popüler kilo kaybı programı , ölçekler birçok türlü yanı sıra diğer kilo kaybı araçları satıyor . Onun terazi diğer bazı banyo terazi bulunmayan bazı özelliklere sahip . Türleri Conair tarafından yapılan

Weight Watchers terazi , dijital ve uzun ömürlü lityum pil var . Ölçekler , tüm tabii , sizi tartmak , ancak birden fazla kullanıcı ve bu ölçü vücut yağ , su , kemik kütlesi ve BMI için bellek ile kilo izlemek modelleri vardır . Bazı geniş platformed ve kolay depolama için düşük profilli diğerleri vardır . Bazı modellerde bir taşıma çantası ile birlikte gelir .

Araştırma Eğer yeni Ağırlık Watcher istiyorsunuzözelliklerini belirlemek için ölçekler hertürlü terazi Nereden Alınır . Seçtiğinizölçekmodel numarasını alın veen iyi fiyatı bulmak için bir arama motoruarama kutusuna yerleştirin . Ölçek ücretsiz almak için bir yol bile yoktur .

Ağırlık Watcher kilo ölçeklerdeuzman olduğunu iddia Northshore Bakım Kaynağı ( http://www.northshorecare.com ) online pulları satın alabilirsiniz . 400 - lb kapasiteli dahil olmak üzere WW terazi , altı modelleri ( http://www.scale-it.com )loadcell - BT listelenen yüksek kapasiteli ölçekler içinen iyi kaynak olarak kendini tanıtır . Onun sitesi yedi models.Target sunuyor ( http://www.target.com ) Weight Watchers ( http://www.amazon.com ) online.Amazonmağaza ve yedi modelleri ölçekleri ölçekleri ve her modelin değerlendirme sunuyor . Walmart ( http://www.walmart.com ) Online yedi modeller listelenmiştir ama bir Walmart mağazasında yalnızca biri kullanılabilir gösterir . Sitesinden satın evinize ya da yakın indirim merkezine sevk edilebilir .

, Weight Watchers ücretsiz bir ölçek almak Ağırlık Watcher ürünlerin etiketleri toplamak ve http://inanılmaz Ödül programına katılmak için Amazon üzerindenWeight Watchers ölçek aldım www.wwincrediblerewards.com/.
Uzman Insight

İnsanlar ya sevgi ya da nefret ediyorum . Pil ömrü etrafında şikayet merkezi ,ürün uzun ömürlü lityum pil ,ölçekte dönüm zorluk ve yanlış okumalar ile birlikte geliyor ancak .Doğruluk veokuma tutarlılığı hakkında eleştiriler onu sevenler

olanlar ,yetenek (bazı modellerde ) bir pound onda bir okuma var vetasarım . Ağırlık Watcher ölçeklerde
Hususlar

fiyatlar değişebilir ve çevresinde alışveriş öder . Bazı ölçekler ihtiyacınız daha vardır. Eğer teknik anlayışlı değilseniz , çok sayıda dijital özelliklere sahip bir ölçek istediğinizözelliklerini karşılaştırmak , birçok modelAğırlık Watcher /CONAIR hattı bulunmaktadır money.There bir atık olabilir ve onlinedoğru modeli sipariş belli olabilir .

Modeller

400 var Ağırlık Watcher ihtiyaçlarına uygunürün almak için ölçekler .

WW terazi modelleri geliyor mevcut modellerini Eğitim - lb kadar 4 kullanıcıları , bu ölçü ağırlığı, vücut yağ , su , kemik kütlesi ve BMI için çok sayıda ağırlıkları görüntülemek ve düzeyleri normalin altında veya en yukarıda ise gösteren bir renk kodlu okuma vardır kapasitesi . Diğer modeller çok sayıda doğruluk , okumalarını kontrol parlak okuma, mikroişlemciler var . Bir modeli bile var " hilekar kanıtı . " Ve sadece tartmak ne anlatır bir modeli yoktur .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]