| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | ameliyatlar İşlemleri | Obezite Cerrahisi |

Sağlığı ve Hastalıkları

Obezite Cerrahisi Sonrası Aşırı Cilt nasıl temizlenir

obezite cerrahisinin sonuçlarıhızlı kilo kaybı sıklıklavücutta asılı aşırı gevşek cilt yol açar . Aşırı cilt sadece çirkin değil, hareketi engelleyen ve rahatsızlığa neden olabilir . Kaldırıldı cilt olan bir obezite cerrahisi yolculuk için ortak bir son adımdır. Obezite cerrahisi sonrası aşırı cilt kaldırmak öğrenmek için okuyun. Talimatlar 1.fonları up to


. Genellikle tıbben gerekli değildir , çünkü sigorta muhtemelen obezite cerrahisi sonrası aşırı cilt kaldırmak için gerekliplastik cerrahi için ödeme yapmayacaktır . Hattaen muhafazakar ameliyatları çok pahalı , çünkü bir sürü kaydetmek gerekir .
2.

vücut asansörleri konusunda uzmanlaşmış bir plastik cerrah seçin . Bir vücut asansör obezite cerrahisi sonrasıaşırı deri çıkarılması içinbir terimdir . Bu çeşitliaynı zamanda yapılan özellikle çok uzun ve karmaşık ameliyatlar olabilir , bu nedenle bu alanda özel uzmanlık ve deneyime sahip birini seçmek önemlidir .
3

bir istişare zamanlama bir plastik cerrah ile randevu . Ön bir danışma ücreti ödemek bekliyoruz , ama onunla devam etmeye karar ise çoğu cerrahlarameliyatmaliyeti olduğunu ücreti geçerli olacaktır .
4.

plastik cerrah ile seçeneklerinizi tartışın . Tipik olarak , obezite cerrahisi hastalar , popo kaldırıcı , uyluk asansörleri , kol asansörler ve kadınların göğüs asansörleri ve implantlar almak karın tucks olsun. Herkes ancak, bu yüzden sadece ihtiyacınız cilt kaldırmak için ameliyat olsun , farklı. Eğer işten bir ay için birkaç hafta sürebilir zaman
5

bir süre için ameliyat planlayın . Bu kadar kapsamlı olduğu için vücut kaldırma işlemleri genellikle uzun bir iyileşme gerektirir .
6.

ameliyattan sonra size dikkat çekmek için bir arkadaş ya da aile üyesi Line up . İlk başta bir çok şey yapmak mümkün olmayacak , bu yüzden size yardımcı olmak için bir " hemşire" gerekir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]