| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | ameliyatlar İşlemleri | Açık Kalp Cerrahisi |

Sağlığı ve Hastalıkları

Bir Kalp pili çıkarmak nasıl

kalp yavaş atmaya başladı varsa , hızlı veya düzensiz , bir kalp pili gerekebilir . Kurşun hatları vasıtasıylakalp kasına bağlı , küçük bir elektronik cihaz düzenli bir şekilde pompalama kalp tutmak için oluşturulan darbe gönderir . Ama kalp pilleri kanıt başarısız değildir . Sen , onu yerinden bir enfeksiyon gelişebilir ,mekanik yol hatası veyakalp pili kendisi olabilir arıza yapabilirsiniz . Bu durumlardan herhangi sizekalp pili veya kaldırılırkurşun çizgileri olması gerekir . Artık bir kalp pili gerekir sürece ,cerrah derhal başka bir kalp pili veya yeni kurşun hatları kuracak . Kalifiye bir kalp cerrahı başvurabilirsiniz böylece doktorunuza veya sertifikalı bir kardiyolog bakın . Talimatlar
1

önerilen kalp cerrahı bakın. Seçeneklerinizi tartışın ve emincerrahın şekilde ve yaklaşımı ile rahat hissettirecek .
2

kalp pili , o mal olacak ne kadar ,riskleri kaldırılması gerektiğini nasıl iki farklı kalp cerrahları görüşlerini alın ve yararlanır. Sizinki gibi başarıyla gerçekleştirdik kaç prosedürleri hakkında hem konuşun .
3

tehlikeleri , iyileşme süresi ve ameliyat muhtemel sonuç konusunda kendinizi eğitin .
4

ameliyat programlayın .
5

, yeme, içme , alarak ve bazı ilaç ve vitaminlerin kaçınarak belirli yönergeleri izleyerek ameliyatı için kendinizi hazırlayın .
6

arkadaşlar bilgilendirin ve ameliyat seçmişlerdir aile . Vehastaneden bir yolculuk sabitleyin. Kurtarmak ise seninle ilgilenecek birisi için düzenleyin .
7.

6-8 hafta ameliyat sonrası tam bir kardiyak değerlendirme var .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]