| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | ameliyatlar İşlemleri | Obezite Cerrahisi |

Sağlığı ve Hastalıkları

Obezite cerrahisi olması tamamen post- operatif ve hayatınıngeri kalanı için yemek nasıl değişmesi anlamına gelir

Nasıl Obezite Cerrahisi Sonrası Düzgün Yenir . Obezite cerrahisi sizeboy bir ceviz büyüklüğünde yaklaşık mide azaltır , bu yüzden sizin için kullanılanaynı şekilde yemeye fiziksel olarak imkansız olacaktır . Yine de, obezite hastalarının yaklaşık yüzde 20 ameliyattan sonra düzgün yemek ve ya hiç kilo kaybetme veya kilo sonuna kadar başarısız . Obezite cerrahisi sonrası düzgün yemek öğrenmek için okuyun. Talimatlar 1 kesinlikle ameliyat sonrası diyet uygulayın


. İlk üç ay için bir sıvı diyet bir püresi diyet ve daha sonra yumuşak gıdalar diyete başlarsınız . Vurgugün boyunca birçok küçük öğün olacaktır .
2

yutmadan önce katı gıdalar 30 kez çiğneyin. Katı gıdalar düzgün sindirmek amacıyla .
3

küçük ısırıklar atın duygusal yapılması gerekir . Her lokma için küçük parçalar halinde yiyecek kesmek için yararlıdır .
4.

yavaş ve sadece yudum içecek yiyin. Çok hızlı yerseniz bulantı , kusma , karın ağrısı , terleme , bayılma ve ishal neden damping sendromu alabilirsiniz .
5

yeni bir diyet planı yapmak için bir diyetisyen ziyaret edin. Eğer tamamen kaçınmak gerektiğini şekeri yüksek olanlar da dahil olmak üzere bazı gıdalar vardır . Bir diyetisyen size obezite cerrahisininen çok faydayı elde etmek için iyi seçimler yapmak yardımcı olabilir .
6

günlük vitamin alın . Sen tek başına gıda ihtiyacınız olan tümbesinleri almak mümkün olmayacak , bu nedenle vitamin eksikliği ve yetersiz beslenme kaçınmak takviyeleri gerekir .
7

tam hissetmeye başladığınızda yemeyi durdurun. Duygu basıncı , mide bulantısı ya da göğsünde ağrı genellikle tam demektir . Dolgunluknoktadan yedikten obezite cerrahisi sonrası sorunlara neden olabilir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com