| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | ameliyatlar İşlemleri | Lazer Göz Ameliyatı |

Sağlığı ve Hastalıkları

Pinguecula Nasıl çıkarmak

Pingueculae onlar vizyonuna herhangi bir tehlike anında teşkil etmez rağmen , gözünüzünbeyaz kısmında görünür ve kanserli olmayan oluşumlardır , kozmetik nahoş olabilir . Pinguecula büyümeleri güneşe maruz kalma ile bağlantılı ve açık havada çalışanlar arasında yaygın olmuştur . Çirkin büyüme ile yaşayan , pinguecula muzdarip olanların çok fazla olabilir ve kendilerine sunulantek kaldırma işlemi için tercih edebilir için . Talimatları sağlık kuruluşu ile bir randevu ayarlayın 1


ve ona pinguecula olup olmadığını belirlemek var
. Eğer ameliyat için herhangi bir planları ile devam etmeden önce pinguecula ile teşhis edilmelidir.
2

cerrahi işlemler ve seçenekler sizin için mevcut olduğu konusunda doktorunuza danışın . Pinguecula tedavisinde kullanılan tipik prosedürler lazer göz ameliyatı ve aşılama içerebilir . Eğer en iyi seçenek olduğunu tespit ettik kez prosedürü programlayın . Sizin sağlık durumu cerrahi prosedürleri durum için hangi belirleyecektir .
3

düzgün yaklaşan ameliyat için hazırlamak için , doktorunuz tarafından sağlanan herhangi bir ameliyat öncesi adımları izleyin. Göz ameliyatı için ortak öncesi adımlar göz göze ve göz makyajkullanımı enfeksiyonriskini azaltmak amacıyla kaçınarak ve birkaç gün ameliyattan önce alkoltüketimini önlemek içerebilir .
4.

ile devam Lütfen pingueculae kaldırmak içinprosedür. Pinguecula çıkarılması genellikle yara sonuçları ve tamamen iyileşmesi birkaç hafta sürebilir . Eğer herhangi bir komplikasyonameliyat çıkmış olabilir düşünüyorsanız doktorunuza danışın .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]