| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Koşullar Tedaviler | kuş Gribi |

Sağlığı ve Hastalıkları

Homeopati ilaçlar ile H1N1 Domuz Gribi tedavi nasıl

Homeopatik tıp fazla 200 yıla yayılan bir geçmişe sahiptir vedünya çapında yaygın olarak kullanılmaktadır . Gibi tedavileri gibi çok seyreltik çözeltilervücut iyileşmek için uygulanmalarıçekirdek ilkesine dayanarak . Geleneksel tıbbi bakım alan hastalar sadece % 28 bir ölüm oranına sahipken1918 grip salgını , grip için homeopatik ilaçlar kullanan hastalarınölüm oranı biraz % 1 üzerinde oldu . Şimdi etkili bir grip aşısı varken, bir domuz gribi aşısı sonraki yıl kadar geçerli olmayacaktır . Bir domuz gribi aşısı yapılıncaya kadar , homeopatik ev ilaçları domuz gribi salgını mücadele için bir yol sunar . Onlar Allopatik tıp dereceleri vardır İdeal olarak , hastalar deneyimli bir homeopatik doktorunbakım arayacak ve en iyihastanınihtiyaçları ile homeopati ve tıp biliminin yararlarıetkinliğini dengeleyebilirsiniz . Talimatlar
1

homeopatik ilaçlar semptomları için en uygun hangi düzgün olarak hastalara tavsiyelerde bulunabilir bir homeopatik doktorunuza danışın . Grip uyarı olmadan grev ve domuz gribi belirtileriilk belirtileri homeopatik ilaçlar uygulanmasını kendi etkinliği için anahtar olabilir Ancak , bu taraftan aşağıda belirtilenilaçlar tutmak için iyi bir fikir olacaktır .
2

bir homeopatik hekime erişimyokluğunda belirtiler içinen iyi çare bulmak için bir online homeopatik ilaç programı girdi belirtiler . (Bağlantı için kaynak bölümüne bakınız ) . Çare programı aşağıdakiadımlarıilaçları herhangi birini önerebilir .
3

( bağlantı için Kaynaklar bakınız ) çevrimiçi bazı eczanelerde ve mevcut genel bir homeopatik gribi çare olduğu Oscillococcinum alın . Doz grip belirtileriilk işareti genellikle bir doz olduğunu ve ondan sonra iki tane daha doz , altı saat arayla . Bir doz Oscillococcinum tam bir tüp. Paket üzerindekiyönergeleri izleyin emin olun , farklı üreticilerin farklı dozaj gereksinimleri olabilir.
4

grip aşılarında kullanılanaynı gribi yapılmış bir homeopatik ilaçtır Influenzinum atın. Domuz gribi aşısı kıt olur ya bir domuz gribi aşısı alamıyorsanız , Influenzinum iyi bir alternatiftir . Bir domuz gribi aşısı sonbahara kadar geçerli olmayacaktır beri bunudomuz gribi virüsü yapılmış olduğunu onaylamak mümkün oluncaya kadar , Influenzinum satın almayın . Influenzinum etkili olabilmesi içingrip sezonunda ( Ekim-Mart ) döneminde aylık alınmalıdır . Tipik bir doz 3 hap her ay . Bu ilaç mağazalarında satın alınan ya da çevrimiçi ( bağlantı için Kaynaklar bakınız ) olabilir .
5

bıldırcın otu böyle bir burun akıntısı gibi hafif domuz gribi belirtileri için .
6

atın Baptista halsizlik , kas ağrıları ve ishale neden grip belirtileri .
7

susuzluk , ishal , bulantı , anksiyete , huzursuzluk ve neden grip belirtileri için Arsenicum - albüm atın .

8 daha şiddetli bulantı , kemik ağrısı , susuzluk ve eksikliği ile grip belirtileri için

Ipecac .
9.

hafif gastrointestinal sıkıntı ile işaretlenmiş grip belirtileri için Eupatorium perf alın , ama derin ağrılar içinde kemikler . baş dönmesi , uyku hali, titreme , susuzluk ve eksikliği gibi grip belirtileri için kullanın Gelsemium


10 . Gelsemiumbirincil homeopatik ilaç1918 grip salgını sırasında kullanıldı.

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]