| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | ameliyatlar İşlemleri | Karpal Tünel Cerrahi |

Sağlığı ve Hastalıkları

Yüzük Parmak Cerrahi

yüzük parmağıbaşparmak yukarı doğru sayma ,yandandördüncü parmaktır. Örneğin parmaklar gibi uzuvlar yaralanma ve hasar özellikle risk altındadır , ve genellikle , akut , hem de kronik koşulları düzeltmek için ameliyat gerekir . Tatili ve yüzük parmaklarında kırıklar

Sonları veya kırıklar genellikle bir çare olarak ameliyat gerekir . X - ışınları dahil kaç eklemlermola türünü yanı sıra belirlemek , ve ne derece amacıyla alınır . Bir döküm veya atel yerindeparmak tutmak için yeterli değilse , minik pimleri iyileşmesine yardım amacıyla ameliyat sırasında takılı gerekebilir .
Karpal Tünel Sendromu

Karpal Tünel Sendromu , yüzük parmağı ameliyat için ortak bir nedenidir . Yüzük parmağının yarısında hissi sorumluulnar sinir , bilek hareketleri ile zarar görebilir ve uyuşma neden olabilir veyüzük parmağı karıncalanma .
Kilo

zamanlarda, önemli kilo bir yüzük parmağına gerekli cerrahinedenidir . Bir hasta imkansız bir yüzük ya da düğün bant normal kaldırma yapmak kadar kilolu olmak mümkündür . Cerrahi şişme parmak azaltmak ya daparmak gömülühalkanın bir kısmını kesip gerekli olabilir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]