| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | ameliyatlar İşlemleri | Karpal Tünel Cerrahi |

Sağlığı ve Hastalıkları

Dayanıklılık Build Up Nasıl Bilek Ameliyatı Sonrası

bileğine Cerrahisi Karpal Tünel Sendromu gibi bir sinir sıkışmasına düzeltme dahil olmak üzere birkaç farklı nedenlerle , oluşabilir , ya da kırık kemikleri düzeltmek için . Ameliyattan sonra ,bilek ve vücuttadayanıklılık kadar bina iyi sağlığı korumak için önemlidir . Ameliyattan önce , egzersiz , özelliklekol ve üst vücut , her zaman mümkün değildir . Sinir sorunları dakas atrofiye ve artık çok güçlü , yani kas kaybı ile sonuçlanabilir. Dayanıklılık kadar bina ameliyattan sonrabilek ve el kaslarınınkademeli birikimi sağlar . Sen Griperli
ihtiyacınız olacak şeyler
Daha Talimatları 1.el iyileşmek için izin


göster
1 kiloluk ağırlığı
. Bilek dayanıklılık bina başlamadan önce, daha fazla yaralanmayı önlemek için tamamen iyileşir izin . Bilekkasları kadar bina başlamak içinuygun bir zaman dilimi hakkında doktorunuza danışın . Başka bir dayanıklılık - bina egzersiz , atlama ve koşu gibi bir seçenek olduğunu vebilek ameliyat kurtarır isevücudungenel sağlığı yardımcı olacaktır . Doktorunuz ona izin verir sonra egzersizlerine başlayın .
2.

tamamenkol ve bilek gerin . Her zaman herhangi bir egzersiz yapmadan önce germek içinzaman ayırın . Bu, özellikle sinir hasarı durumunda , çekilmiş veya kas yaralanmaları önler. Bu da genellikle ameliyattan sonra azalır ,kasların esnekliğini artırır.
3

elinde bir kıskaç veya kavrama topu tutun ve yavaşçakıskaç hamle veyakavrama topu kadarelini esnetin ezilmiş . Kavrama ya da topu kavramaorijinal pozisyonuna gelene kadar yavaşça bırakın. Bu kavrama geliştirir veelkasları oluşturur . Bu 10 kez tekrarlayın ve sonra dinlenme . Elkenarına asılı böylece 10 üç set .
4

bir masa veya tezgahın üzerinedayayın ve kolaylıkla yukarı ve aşağı hareket edebilir . 1 kiloluk ağırlığı tutun ve yavaşça yukarı ve aşağıhareket ettirin bileklerini . Her gün 10 üç set tekrarlayın.
5

günlük Egzersiz . Sadece yaklaşık 10 dakika sürer , amabilekdayanıklılık ve esneklik artacaktır . Hafif ileegzersizleri kolay hale geldiğinde , başka sterlin ekleyin ve yavaş yavaş kilo beş kilo kadar oluşturmak.

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]