| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Ruh Sağlığı | şizofreni |

Sağlığı ve Hastalıkları

Sizce Sesler İşitme iseniz Know

sadece arkanı dön ve herkes için korkutucu olabilir kimse bulmak için senin adını çağıran birisi İşitme . Genellikle bizim günlük yaşamda duymaksesler gibi bir çok ses olarak da işitsel halüsinasyonlar olarak bilinen işitme sesler , çok zor olabilir . Birçok insan zor gerçeklik ve hayal arasındaki farkı ayırt etmek bulmak , aslında , çok zor olabilir . Bu genellikle çaresizlik ve delilik hissi yol açabilir . Talimatları 1. Çevrenizi düşünün


. Bu genellikle sesler işitme konum olmadığını söylemek içinen kolay yoludur. Eğersokakta yürürken konum ve birisi sadece arkanı dön ve orada kimse görmek için , adını anons duyarsanız , bu bir işitsel halüsinasyonlar bir işareti olabilir . Sen yalnız kaldığında bu sık sık olur , sen sahte sesler işitme olabilir .
2.

sesini duyduktan sonra ne hissettiğinizi düşünün . Işitsel halüsinasyonlar muzdarip birçok kişi duyduklarısesi genellikle onları korkutuyor ve güvenli değil gibi onları hissettiriyor bildirmektedir . Bu sestonu korkutucu , hattasesli tehdit şey söylüyor olması değil. Eğer bir ses işitme konum Sadece gerçeğihalüsinasyon kadar korkutucu kılan .
3

stresli veya endişeli hissettiğiniz nasıl düşünün . Bir kaygı arızaeşiğinde sahte sesleri duymak nadir değildir zaman . Bu sesler , müzik ya da kimse yokken seninle konuşurken sesleri olarak daha ayrıntılı sesler , bip için herhangi bir şey olabilir . Eğer stresli sadece bu sesleri yaşarsanız, onlar sahte bir işareti olabilir .
4

işitme konum sestonunu düşünün . Sahte bir ses duyma Çoğu zaman bu tür derin olmak ya da hırıltı gibi bir farklı ve tanınabilir özelliği olacaktır . Hatta böyle bıçakları dönen bir taraftar veya ses çökmesini dalgaları gibi diğer nesnelerinsesi alabilir . Ses insanlık dışı bir şey gibi geliyorsa , bu şeyler işitme konum olasıdır .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com