| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Ruh Sağlığı | anksiyete Bozuklukları |

Sağlığı ve Hastalıkları

Agorafobi Conquer Nasıl

Agorafobi insanlar bir sosyal durumda veya halk çaresiz olma konusunda aşırı korku var olduğu bir durumdur . Bu durum hastalarının sık sık kontrol veya sıkışıp dışarı hissediyorum , ve sonuç olarak , deneyim panik atak . İyi haber Agoraphobics için mevcut tedavi olmasıdır . Talimatlar 1. güvenlik bölgesi ötesine taşımak için Bebek adımları atın


. Agoraphobics genellikle sorun " güvenlik bölgeleri " veya onlar çaresiz hissetmiyorum alanları bırakarak var . Bu yerler genellikle ev , yakın perakende satış mağazası ya da bir iş yeri vardır . Yavaşça kısa bir süre için bu alanlarda ötesine taşımak için kendinizi itin .
2

günlük rutin ince değişiklikleri yapın . Rutinufak bir değişiklik korku veya panik yaratabilmektedir , çünkü agorafobi tedavisi yavaş bir süreçtir . Aklını kandırma agorafobi Conquer . Gün içinde küçük bir değişiklik yapın . Sonra ( senin durumun ne kadar ciddi bağlı olarak ya da hafta ) başka küçük değişiklikertesi gün. İşten eve giderken , örneğin , farklı bir yan sokakta almak veya evinizde tek ışık açmak ve açık bırakın .
3

hipnoz tedavi düşünülmelidir. Birçok Agoraphobics tedavi biçimi olarak hipnotize olma anksiyete kontrol etmek işe yaradığını bulabilirsiniz .
4

korku için yaratıcı bir çıkış bulun . Agorafobi muzdarip insanlardünyanınen akıllı ve yaratıcı bireyler bazılarıdır . Eğerkorku size yükselmeye başlar anlamda zaman, beyin gücü , tüm gerektiren planlı bir aktivite ya da projesi var .
5

bir davranış terapisti tavsiye için doktorunuza danışın . Danışmanlık agorafobi tedavisinde kanıtlanmış bir yoludur .
6

reçete ilaç alın . Tıp panik ve anksiyete bozuklukları muzdarip insanlar için kullanılabilir. Minimal yan etkileri ile bir reçete için doktorunuza danışın . Agoraphobics vücutta değişim duyguları sevmiyorum .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com