| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Ruh Sağlığı | anksiyete Bozuklukları |

Sağlığı ve Hastalıkları

Bir Oyun Oynama tarafından Endişe Çocukların Yardım Nasıl

Hepimiz zaman zaman stres ve anksiyetezayıflatıcı etkilerini hissediyorum. Bazen , biz sadece bu duygulardan bir zaman aşımı gerek - yaşam boyu sorun yaratıyor gelen küçük bir stresli olay tutan hızlı bir oyalama . Çocuklar farklı değildir ; Bu stres ve yetişkinler gibi çok anksiyeteetkilerini hissediyorum. Henüz bu zararlı duygular ile başa çıkmak içinbaşa çıkma mekanizmalarını öğrenmiş değil , çünkü aslında , bu çocuklar için kötü olabilir . Hem çocuklar ve yetişkinler oyunları OxfordÜniversitesi tarafından yürütülen bir çok ihtiyaç duyulan distraction.A çalışma sağlayabilir için hemen Travmatik bir tecrübeden sonra bilgisayar oyunları oynarken büyük ölçüde askerlerin oluşabilir flashbackbirikmesini azaltabilir gösterdi . Tetris gibi bir oyun tarafından sağlananoyalama Travma Sonrası Stres Bozukluğu bir tam şişmiş durumda önlenmesinde yardımcı olabilir . Tetris gibi basit bir oyunu oynarkensavaş askerlerinrehabilitasyonu yardımcı olabilir , eğer bir çocuğun okulda zor bir gün eve geliyor için neler yapabileceğini düşünün. Sen Kooperatifi oyun
Bulmaca
ihtiyaç vardır Daha Talimatları
1

kolay bir bulmaca bul oyunu oynayarak endişe çocuklara yardım için nasıl
göster
veya çocuğunuzun oynamayı seviyor oyun , iyi oldukları bir . Ayrıca birlikte oynayabilir kendi oyun tasarlayabilir.
2

Çocuğunuzun belirli görevleri ve başarılı olmak için hedefler veren bir oyun seçin . Tetris gibi bir oyun yapar . Kendi oyun yapıyorsanız , siz ne kadar kısa sürede ortaya çıkan bu duygular ile başa çıkmak için ona öğretmek böylece bulmacalar ve bildiğiniz durumlar ile geliyor anksiyeteçocuğun düzeyini yükseltmek olacaktır deneyin .

3oyunda her başarılı görev Ödül

. Bir bilgisayar oyununda ,ödül , genellikle daha yüksek bir puan veya tamamlanmış seviyesidir. Kendi oyun , davranır veya çocuğunuz gibi biliyorum ıvır zıvır kullanın . Bu kaygı ve stres duygularına rağmen yeni şeyler denemeye devamçocuğu zorlayacak . O, bu duygular üstesinden hayatında büyük ödüller neden olduğunu öğreneceksiniz .
4

birlikte çalışma vardıeğlenceli veproblem çözme becerilerinioyun sırasında kullanılançocuk tartışın . Güçlü değil, zayıf yönleri odaklanın . Insanlar farklı ve güven ve ihtiyaç zamanlarında başkalarına güvenmek mümkün olmanınönemi kılan gösteren tarafından ,çocuk, kontrol ve nasıl daha iyi olabilir oşeyleri yönetmek edilemeyen şeyler hakkında daha az endişe öğreneceksiniz .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com