| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Ruh Sağlığı | anksiyete Bozuklukları |

Sağlığı ve Hastalıkları

Diğerleri ile etkileşimde bir korkusu Üstesinden nasıl

Birçok insan başkaları ile etkileşim bir korku var . Bu korku insanlar , biliyorum reddedilen korkmuş hissediyorum , kendilerini daha az güvende hisseder ve onları durumlardan kaçınmak istiyor yapmazlar insanlarla konuşurken korkuyor hissetmenize neden olabilir . Bu onların işini kaybedecek ya da insanlar ile etkileşim olamaz çünkü onları güzel bir kariyeri olan önlemek yapabilir, çünkü bu korku insanların hayatlarını berbat edebilir . Ayrıca başkalarıyla etkileşim bu korku varsa bu korkuyu aşmak ve normal bir hayat yaşamayı öğrenebilirsiniz . Daha Fazla Talimatları göster
İlaç hipnoanaliz
Davranış terapisi
Hipnoterapi
Psikoterapi
ihtiyacınız olacak şeyler sunabilir birini bul

1
Eğer psikoterapi. Bu hizmetler , sosyal fobiler ve sosyal anksiyete sorunları insanlara yardım . Bunlar ruh hali , işi , utangaçlık , stres ve sosyal beceri sorunları dahil bazı konular üzerinde durulacak . Program hedef odaklı , yaratıcı ve seçmeli. Lisanslı Klinik Sosyal Hizmet Uzmanı Jonathan Berent göre , psikoterapi , sosyal anksiyete ile insanların etkileşim ve sosyal olmak öğrenmenize yardımcı olur .
2

hipnoterapi ile başkaları ile etkileşim bir korkuyu aşmak için kalıcı bir çözüm arayın . Hipnoterapi profesyonel terapistin Paul Douglass göre , gerçekten istediğiniz olumlu değişiklikler yapmak yardımcı olacaktır . Bu hipnoz kullanarak üzerinde duruluyor . Douglass o sorunların büyük bir dizi ile ilgilidir , çünkü psikanaliz ile hipnoterapi birleştirerek daha fazla insana yardımcı olacağını inandığını söyledi . Hipnoterapi ve psikanaliz kombine edildiğinde, onlar hipnoanaliz oluşturun . Hipnoanaliz insanlar bugünsağlıksız duygu ve duygular yarattı onların geçmişten gelen şeyleri hatırlamak yardımcı olur.
3

bir davranış terapi uzmanına başvurun . Dr John H. Greist göre , ilaç ve davranış terapisi başkalarıyla etkileşim bir korku var insanlara yardımcı olur. Tıp hastalar ve davranış terapisi üzerinde gerçekten iyi etki daha düşük anksiyete yardımcı olabilir . Davranış tedavisi de insanlar sosyal ortamlarda kendi korku üzerinden elde etmenize yardımcı olur . İnsanların yerine onları kaçınarak sosyal durumlarla karşı karşıya yardımcı olur .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com