| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | diyet Beslenme | Kilo Kaybı |

Sağlığı ve Hastalıkları

Hızlı Hakkında Slim

kilo vermek isteyen kilolu kişilerin genellikle kendi yoğun programları neredeyse imkansız hale bulabilirsiniz . Yolda öğle yemeği kapma zaman , sağlıklı yemek seçenekleri bulmak zor . Slim - Fast Diyet Planı dieters sallar ve barlar gibi yemek değiştirmeleri kullanarak uygun , sorunsuz kilo kaybı planı sunuyor, amaprogramın etkili ve güvenli olup olmadığını pek çok soru . Tarih

Thompson Tıbbi süt ile karıştırıldığında bir milkshake gibi tadı bir toz yemek-değiştirme formülü tanıttı Slim - Fast 1977 yılında doğdu . Benzer bir yemek-değiştirme ürün yaklaşık 60 dietersölümünden sorumlu olduğuürün , ilk yılındapiyasadan çekildi . 80'lerin başında ,ürün zayıflama haplarıFDA tarafından ağır incelenip , ve dolayısıyla satış kaybetme ediliyordu bir anda yeniden tanıtıldı . Slim - Fastdiyet pazarının lideri olmak için busahne. 1990 yılında , Slim - Fast kendi şirketi Thompson Medical ayrı oldu .
Fonksiyon

dieters kalori kesmek için kolay bir yol vererekSlim - Fast Diyet çalışır . Plan üzerinde , diyetisyenler günde 1.200 ile 1.800 kalori arasında tüketir . Dieters bir Slim - Fast sallamak içmek veya kahvaltı için bir yemek yerine ürün yemek , hafif bir öğle yemeği ile başka bir var , ve akşam yemeği için normal bir yemek yemek . Meyve ya da benzeri bir düşük kalorili gıda üç atıştırmalıklar günde eklenir. Programı ile başarılı bir şekilde kilo vermek için , diyet onların akşam yemeği 500 kalori kendilerini sınırlamak gerekir, ancak bu kesinlikle , akşam yemeği hariç tüm yemekler ve atıştırmalıklar için bölümlerini denetler, çünküdiyet ağırlıklı çalışmaktadır .
Faydaları

Slim - Fast dieters için faydalıdır . Diyet sadeceönceden yapılmış ürünleri satın almak ve onlarla yemekler ve atıştırmalıklar değiştirin. Sallar ve yemek yerine bar yağsız protein ile yapılan ve vitamin ve onlara ilave besin var ve yaklaşık 220 kalori içerirler . Diyetsallamak tamamlamak için düşük kalorili öğle yemeği seçenekleri bulmak gerekir ve onlar hakkında düşünmek gerekirtek tam bir yemek yemek. Plan şimdi de özelleştirilebilir. DiyetSlim - Fast web sitesinde kendi boy ve kilo girin veprogramı, kalori buna ihtiyacı var .
Criticisms hesaplar

Slim - Fast'in eleştirmenler üç ana eleştiriler var . Ilk önce yaşam tarzı değişiklikleri yapmak için nasıl diyetisyenler öğretmek olmamasıdır . Diyetprogramı kilo iken tekrar normal yeme başladığınızda bu doğru beslenme seçimler yapmak için onlara öğretmek değildir , çünkü genellikle , onu yeniden kazanmak . İkinci eleştirimaliyetidir . Yemek yerine ürünler pahalı , ancak çalışmak içindiyet için gereklidir. Son olarak, birçok dieters ay boyunca her gün bir sarsıntı ya da bir bar tüketenkilo kadar uzun sopa ile çok monoton olduğunu bulmak .
Çalışır ?
, çalışır . 2003 yılında ObeziteAraştırmaKuzey Amerika Derneği tarafından sunulan bir araştırmada, Slim - Fast kullanılan diyet normalde yedi kontrol gruplarına göre daha ince olduğunu gösterdi . Çalışmada ayrıca 10 yıl boyunca Slim - Fast dieterlerin izledi ve ortalamadiyetprogramı kullanarak değil benzer bireylere 30 kilo daha hafif olduğunu gördük . Program ancak , işlerdiyet sopa ileöz disiplin var sadece.
Slim - Fast Sağlıklı mı ?Gibi

Bazı tıbbi ve beslenme uzmanları , Northwestern Üniversitesi'nden beslenme bölümü , bu diyet planısağlığa zararlı olmasıyla ilgili kaygılarını dile . Northwestern tarafından yapılan bir analize göre ,diyet diğer önemli besinler arasında , E vitamini , demir ve kalsiyum eksikliği olabilir . Program ancak, bazı yararları var . Bu analize göre , diyet kilo kaybı için sağlıklı bir oran olarak kabul edilir Slim-Fast üzerinde bir ve iki pound hafta arasında kaybetmek bekleyebilirsiniz .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]