| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | sağlık Endüstrisi | Huzurevleri |

Sağlığı ve Hastalıkları

Sizin Title metin burada görüntülenir

evinde güvenle yaşayan ve o yetenekli bir bakım tesisine taşımak için hazır olup olmadığını karar verirken 24 saat nitelikli hemşirelik bakımı için ona ihtiyaç , önemli bir husustur için üst düzey bir yeteneği - diğer bir deyişle , bir huzurevinde . Talimatlar 1 yetenekli bir bakım tesisi ( SNF ) içine hareket tartışın


bir üst düzey ihtiyaçlarını 24 saat hemşirelik bakımı ve eğer artık güvenli evinde olduğunu. Güvenlik sorunları kapı veya tehlikeli merdivenlerde gezinmek içinyetersizlik kapanış , üzerindebrülör değil bırakarak içerir .
2

onun çevresidüzey farkında mı ? Eğer değilse , bu bellek bozukluğu ( Alzheimer hastalığı veya bunama ) bir işareti olabilir , ve o 24 saat bakım gerekebilir .
3

kıdemli hala transfer edebilir ve yataktan ve tek başına banyo ve duş almak ? Kendisi tarafından giyinmek mümkün mü ? O kıta mı ?
4

bir üst düzey günlük aktivitelerine bak. O , günde üç öğün yemek pişirmek evini temizlemek veçamaşır yıkamak mümkün mü ? Ya da bu alanlarda tam destek gerektirir ?
5

kıdemli bir hemşirelik geçmek için hazır olup olmadığını belirlemenize yardımcı olmak için üst düzey bir aile üyesinin bir değerlendirme yapmak için bir yaşlı bakım yöneticisi işe düşünün ev .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com