|  | Sağlığı ve Hastalıkları >  | sağlık Endüstrisi | Huzurevleri
Sağlığı ve Hastalıkları

Için Hemşirelik Ev bul Nasıl Kıdemli

A yetenekli bakım tesisi veya huzurevinde 24 saat nitelikli hemşirelik dikkat gerektiren olanlar için yardım sunmaktadır . Tesis bünyesinde 24 saat kayıtlı hemşireler gerektiren ve aynı zamanda lisanslı bir pratik hemşire ve sertifikalı hemşire yardımcıları gibi diğer profesyoneller kullanır . Talimatlar 1 bir stand - alone yetenekli bakım tesisi için ayda arasında 3500 $ ve 8000 $ ödeme bekliyorlar


.
2

bilin ki yaşlılar sürekli bakım emeklilik topluluğa katılmak zaman nitelikli hemşirelik veya destekli yaşam düzeyine, 1500 $ ayda 3500 $ arasında değişen bir aylık bakım ücreti ödemek için gerekli olacaktır .
3

unutmayın ki sürekli bakım emeklilik topluluğa katılmak yaşlılar ihtiyaçları değiştikçe bağımsız bir seviye dahanitelikli hemşirelik veya destekli yaşam üniteleri için bir geçiş yapabilir . Aylık bakım ücreti bu kapsar ve uzun süreli bakım sigortası biçimi olarak baktı edilebilir . Yetenekli bir bakım tesisi seçerken
4

tavsiyeleriniz için üst düzey aile üyenin doktor veya sosyal hizmet uzmanı ile konuşun .
5

üst düzey bir aile üyenin toplumda yetenekli bakım tesisleri hakkında bilgi için bir yaşlı bakım yöneticisi ile iletişim kurun . Geriatrik bakım yöneticileri geriatri bir uzmanlığa sahip , genellikle hemşire , sosyal hizmet uzmanı ve eğitim ile psikologlar vardır . Onlar hizmet için özel şarj edin.
6

böyle Kıdemli Bakım İnceleme , Bakım Kılavuzu ( 415-474-1278 ) ve Kıdemli Alternatifleri ( 800-350-0770 ) gibi üst düzey bakım tesislerinin online dizinleri göz atın yetenekli bakım tesisi listeleri için .
7.

yetenekli bakım tesislerinin bir listesi için yerel sarı sayfaları aracılığıyla bak .
8.

adaylarının yetenekli bakım tesislerininpazarlama tur atın. Personel seviyeleri , personel kimlik ve nitelikleri , yemekler , çalışan ilaç tarama ve çalışan arka plan kontrolleri hakkında soran , personel ve hem sakinleri konuşun .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri sağlık
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]