|  | Sağlığı ve Hastalıkları >  | sağlık Endüstrisi | Huzurevleri
Sağlığı ve Hastalıkları

Eğer w /sen , yoru medicatoins yönetmek veya yemek ve temizlik ile zorluk yaşıyorsanız assitened gereken her izole duygu varsa , evinizde düşme riski hissediyorum

Nasıl Bir Yaşam Desteği Tesisi taşı Hazır mısınız olmadığını belirleme bir destekli yaşam tesisi için bir hareket düşünebilirsiniz . Talimatlar 1. Eğer tek başına veya sürekli bakım emeklilik topluluk (CCRC ) bir kanat olup olmadığını , bir destekli yaşam tesisi ( ALF ) yaşıyorsanız , kendi olabileceğini biliyoruz


yer , bir eş ile yaşamak ya da başka bir üst düzey olan bir odayı paylaşmak .
2

fiyatlar küçük altı yatak evlerinden 200 kişi ile bu değişir Alfs için ayda $ 1,500 ila $ 3,500 aralığında olduğunu bilin . Ücretler yardım artan seviyeleri ile artırabilirsiniz .
3

Not Eğerbağımsız düzeyde bir CCRC seçerseniz , daha sonra gibi birnitelikli hemşirelik içine geçiş veya destekli yaşam üniteleri yapabilir ki senin değişime ihtiyacı var . 1.500 $ ile 3.500 $aynı aylık ücret geçerli olacaktır .
4

veya eşiniz yakında daha fazla yardıma ihtiyacınız eğer bir ALF geçmeden düşünün . Burada günlük yardım içermez , sadece bir baz oranını ödeyerek , istediğiniz gibi bağımsız kalabilir .
5

Opt bir ALF için yalnız ve depresif hissediyorsanız . Bunlar off-site geziler ve yerinde eğlence , sınıfları ve dini hizmetler gibi grup çalışmaları sunuyoruz .
6

sosyal aktiviteler ile yakın ve ulaşım olduğu bir destekli yaşam tesisine taşımayı düşünün kullanılabilir olduğunda dışarı çıkmak istiyoruz. bugün yardıma ihtiyacınız varsa
7

kendinize sorun . Eğer güvenli bir şekilde ev ile hareket edebiliyoruz , ya da merdiven veya sizin için güvensiz hale başka alanlar vardır ? Temiz günde üç öğün , yemek ve çamaşır yıkamak için zor mudur ? Bir destekli yaşam tesis bu faaliyetlerin bir kısmını veya tamamını size yardımcı olacaktır gerekirse .
8.

bellek ile sorun yaşıyorsanız , ama olmadınız mı 24 saat nitelikli hemşirelik bakımı gerektirecekdüzeyde ? Bir destekli yaşam tesis hafıza bozukluğu uzmanlaşma ile yardım düzeylerinde artış sunabilir .
9.

aile düzenli etkileşim kiminle yakın var mı ? Bir destekli yaşam tesisi ailesi için bir yedek değil iken, günlük ile meşgul yaşlılar bir topluluk sağlamaz .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri sağlık
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]