| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | sağlık Endüstrisi | Huzurevleri |

Sağlığı ve Hastalıkları

Bir Sürekli Bakım Emeklilik Topluluğa taşı hazır mısınız nasıl belirlenir

A sürekli bakım emeklilik topluluk bağımsız yaşamak veya yardım çeşitli düzeylerde ihtiyaç duyan yaşlılar için bakım bir süreklilik sağlar . Yaşlılar kendi daire veya ev satın almak ve bakımbağımsız düzeyinde girebilirsiniz . Talimatları ve eşiniz yakında günlük yaşam ile daha fazla yardıma ihtiyacınız olacak 1 sürekli bakım emeklilik topluluk (CCRC ) içine satın düşünün


. Bir CCRC olarak size ihtiyacınız olan yardımı çekerek , istediğiniz gibi bağımsız kalabilir .
2.

yalnız ve depresif hissediyorsanız, sürekli bakım emeklilik topluluk içine taşımayı düşünün. Bunlar golf ve tenis gibi aktiviteler sunan ve bünyesinde eğlence , sınıfları ve tartışmalar sunar .
3

günlük aktiviteler bak . Eğer dışarı almak ve arkadaşlarını ziyaret veya alışveriş yapmak için yapabiliyor musunuz? Eğer değilse, sosyal aktiviteler ile yakın ve dışarı çıkmak istediğiniz zaman ulaşım mevcut olduğu , bir CCRC içine hareketli düşünebilirsiniz .
4

bugün yardıma ihtiyacınız var mı ? Evinizde güvende hissediyorum , ya da merdiven ve sizin için güvensiz hale başka alanlar vardır musunuz ? Kendi yemek , temizlik ve çamaşır yapabilir ? Değilse , bir CCRC vedestekli yaşam çeyrek için tercih .
Size düzenli etkileşim kiminle yakın aile 5

var mı ? Bir CCRC aile için bir yedek değil iken, günlük ile meşgul yaşlılar bir topluluktur .
6

Notbağımsız düzeyde bir CCRC girdiğinizde , daha sonra bir geçiş yapmak olabilir toplum içindenitelikli hemşirelik veya destekli yaşam kanatları içine ihtiyaçları değiştirmek gerekir.

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com