| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Ruh Sağlığı | şizofreni |

Sağlığı ve Hastalıkları

Bir Şizofreni ile Yaşamayı Nasıl

şizofreni olan biriyle yaşamak bir sorundur . Ama kendini eğitmek ve olmayacak orada arkadaşınıza güçlü bir destek olarak ya da araştırma ile kol ve onların ilaç kalmak yardımcı olursa sevilen biri olabilir . Daha fazla bilgi edinmek için okuyun. Talimatlar 1. Kendinizi eğitin

ait Bir Şizofren
Yaşıyorum Nasıl
. Şizofreni nedir? Şizofreni ile tutulmuşbeyinde şey bu iletişim sistemi yanlış gider. Beyindeki sinir hücrelerinin milyarlarca vardır. Her sinir hücresi iletmek ve diğer sinir hücrelerine iletileri almak şubesi bulunmaktadır . Dalları başkahücre gövdesine bir sinir dalınucundanmesaj taşıyan nörotransmitter adı verilen kimyasallar , bırakın . Bu süreç şizofreni ile düzgün çalışmaz .
2.

Araştırma . Daha sendurumu hakkında bilmek ,daha fazla şefkat ve sabır sahip olacak . Çok iyi mevcut kitap ve pek çok bilgi çevrimiçi vardır. Kırık Beyin : PsikiyatriBiyolojik Devrim , Dr Nancy Andreasen şizofrenininnedenleri konusundamevcut kanıtlar bir mozaik olduğunu " bildiren Birden faktörlerin de rolü olduğu oldukça açıktır Bunlarbeyninkimyasında değişiklikler , değişiklikleri içerir . . beyin ve genetik faktörlerinyapısında . "
3

uğraşıyoruz bilin . Şizofrenide : Aile ve Arkadaşlar Maryellen Walsh Straight Talk şizofreni böylece yavaş yavaşhastalığı olanaile ve hattakişinin şey uzun bir süre için yanlış olduğunu fark olmayabilir gelişebilir belirtiyor . Yavaş bozulma , yavaş yavaş başlangıçlı gibi belirtilerinfarklı öğrenin . Belirtilerin yavaş yavaş birikmesi - up ya da şizofreni akut veya kriz bölüm neden olmayabilir . Akut bölüm kısa ve yoğun , ve halüsinasyonlar , sanrılar , düşünce bozukluğu ve kendini değişmiş duygusu içerir . Bazen şizofreni ani bir başlangıcı vardır. Davranış dramatik değişiklikler birkaç hafta hatta birkaç gün içinde ortaya çıkar . Ani başlangıçlı , genellikle akut atak yol açar . Bu saldırılar sporadik olabilir ya da bir ömür boyu sürebilir . Bu şizofrenik zor yaşayan yapabilirsiniz .
4

onların ilaçları kalmak Yardım. Bu ilaçlarındoğru kombinasyonunu bulmak için uzun bir zaman alabilir , ancak yönetmen olarakdoğru ilaç alınırsabelirtiler durdurulabilir . Builaç herhangi bir kez dahabelirtiler kaybolur gerekli değildir düşünmek yaygındır ama buböyle değil. Hastanın kendi ilaçları kalmak ve arkadaşını hatırlatan tarafından yardım ya da bir dozu kaçırmayın sevilen biri olabilir için son derece önemlidir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]