| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Ruh Sağlığı | şizofreni |

Sağlığı ve Hastalıkları

Şizofreni için Homeopatik Tedavi

Homeopatik tedavi fiziksel ve zihinsel hastalıkların bir dizi için kullanılır ve genellikle ilaçlara alternatif olarak kullanılmaktadır . Homeopatik tedaviler bir bütün kişi olarakhastayı düşünün ve herhangi bir hastalığın belirtileri için nedenleri ve tedavileri belirlemede dikkate aile öyküsü ve mizaç ya da anayasayı alır . Tanısı ruhsal hastalıkları olan hastalar ilaç bağımlılığı azaltmak ya dareçeteli ilaçların istenmeyen yan etkilerini ortadan kaldırmak için homeopatik tedaviler isteyebilir . Homeopatik Tıp

homeopatik tedavinin açık bir pratisyen şizofreni hastalarına homeopatik ilaçlar reçete edebilir . Alternatif şizofreni tedavisi için ilaçlar şizofreninin çeşitli belirtileri tedavi etmek için de kullanılabilir. Tatula , bıldırcın otu , güzel avrat otu ve helleborus akut krizin duyguları için tavsiye edilir . Depresyon ve intihar eğilimleri Natrum - sül , Kireç karbonhidrat , Aurum - mur ve Aurum -met ile tedavi edilebilir . Bir düz etkiler hastalar , doktorlar çiçeği , sepya veya Anacardium reçete olabilir . Hyocaimus halüsinasyonlar için önerilen bir homeopatik ilaçtır ve işitme sesler .
Vitaminler ve mineraller

başka alternatif şizofreni tedavi seçeneği en fazla sağlık gıdalar mevcut , vitamin ve mineraller almaktır saklar. Vitamin B3 , B6, B12 , C, folik asit ve omega -3 yağ asitleri , tüm şizofreni semptomlarını tedavi yelpazesi için tavsiye edilir. Şizofreni tedavisi için homeopatik mineraller selenyum , manganez , dolomit ve çinko içerir .
Otlar ve Çiçek Çareleri

Bitkisel ilaçlar aynı zamanda sağlık gıda mağazalarında bulunabilir ve vitamin ve mineraller gibi kullanılmaktadır . Sarı Kantaron , ginseng ve ginkgo biloba yaygın alternatif şizofreni tedavisinde kullanılanbitkisel ilaçlar sadece birkaçı . Kiraz çekül , beyaz kestane , tatlı kestane , kaya gül ve yengeç elma gibi çiçekler , aynı zamanda şizofreni semptomları tedavi etmek için kullanılır .
Aromaterapi

Bazı homeopaths olabilir Ayrıca , özellikle anksiyete ve depresyon şizofrenininbelirtileri azaltmak için aromaterapikullanılmasını tavsiye ederiz. Böyle fesleğen , adaçayı , sardunya , lavanta , papatya ve gül gibi uçucu yağlar , yanan sıcak bir banyo içine dökme veyahastanın vücuda masaj yaparak dağınık olabilir . İlaçlar satılık ikinci
Geçiş

homeopatik tedavi genellikle yoksunluk semptomları azaltmak gibi bir homeopatik alternatif doğru hareket hasta yavaş yavaş ilaç dozlarını azaltmak gerekir , böylece şizofreni için standart ilaçlar kullanarak geçiş için hasta gerektirir . Hastalar ayrıca onlar ve aileleri şizofrenibelirtileri azaltmak için destekleyici bir ortam yaratmak öğrenebilirsiniz hangi psikoterapi ve psiko - eğitim sınıfları yararlanabilir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]