| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Koşullar Tedaviler | Yaraları |

Sağlığı ve Hastalıkları

Ayak Ülseri için antibiyotik Tedaviler

Bir ayak ülseri muzdarip zaman, büyük olasılıkla iki yaygın çeşitlerden biri. Ilk ayak bir arter boyunca bir tıkanma dışında gelişen arteriyel ülser olarak kabul edilir . İkinci diyabet nedeniyle bir komplikasyon ayaktabanında herhangi bir basınç noktası üzerinde oluşan bir nörotrofık ​​ülser olduğunu. Nedeni ne olursa olsun , bu ülserler , enfeksiyona yatkındır genellikle antibiyotik tedavisi şifa gerekli bir parçası yapmak . Deride mola her türlü yana Antibiyotik Tedavileri

bakteri savunmasız , bir ayak ülseri için bakım rejimi içine antibiyotik dahil gerekli olabilir . Ancak bu antibiyotikler bu durum için tedavininsadece ders değil ; enfekte ayak ülserlerinin çoğu durumda ağızdan antibiyotik bir ders içerecektir olsa da günlük rutin içine diğer tedaviler entegre etmek gerekir .
bir ayak ülseri enfekte varsa

, büyük olasılıkla reçete olacak ülser saran bakteri türüne dayalı olarak, dikloksasilin , amoksisilin ve klavülanat , nafsilin ve ampisilin ve sulbaktam gibi bir oral antibiyotik , . Bir kültürenfeksiyonu temizlemek olacak ilaç ne tür belirlemek içinyara alınır . Bu tip ilaçlar sadeceyabancı patojen öldürmek değil, aynı zamandabakterileringelişimini engellemek değil .
Yardımcı Antibiyotik Tedavileri

günlük antibiyotik alırken , sen ' Ayrıca ne denir istihdam ihtiyacım olacak " yardımcı antibiyotik tedavileri . " Temiz ve enkaz netalanı tutmak bu yardımcı tedavilerin tümünü, muhtemelenen önemli , çok sıcak , sabunlu suboğaz (yanı sıraçevreleyen deriyi ) yıkayın . Kullandığınızsabun nazik olduğundan emin olun . Bebekler için formüle sabunlar muhtemelenen iyi, ama doktorunuz başka bir öneri var , o da anlaşılacağı türlü marka kullanabilirsiniz . Günlük yıkama herhangi bir ölü cilt kaldırılır,enfeksiyon kötüleşmeye bir şansı yoktur sağlar veantibiyotikbakterilerin sisteminizi biniyordu etkilidir . Ayak temiz sonra , iyice
.Alanı kurulayın

alanı tamamen kuruduktan sonra , bir antimikrobiyal soyunmaayak sarın . Antimikrobiyal sosları sadece daha bakterilerdenayak korumak değil , ama aslında aynı zamandabir yara enfekte olanbakterileri öldürebilir. Bu pansuman çoğu sizin antibiyotik tedavinin önemli bir parçası haline ,malzemenin kendi içinde antibiyotik içerir . Giyinme her gün değişti , bu yüzdenyarayı bazı antimikrobiyal gazlı bez alma konusunda doktorunuzla konuşmak gerekir .

Oradan sadece şifa ve kurtarma yardımcı olmak içinayak ile düzgün dolaşım sağlamak için bir sıkıştırma çorap slip .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com