| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Koşullar Tedaviler | astım |

Sağlığı ve Hastalıkları

Decandrol Yan Etkileri

Ayrıca Nadrolone decanoat denilen Decandrol , bir anabolik steroid vücut geliştiriciler ve atletler hızlı bir şekilde " toplu kadar " olarak kullanmak veya kas kütlesi eklemek . Decandrol hap ya da enjekte edilebilir bir formda ya da Internet üzerinde yaygın olarak kullanılabilir. Decandrol ile bağlantılı riskler, bir anabolik steroid için aynıdır . Çoğu amatör ve profesyonel spor düzenleyen organlarımaddenin sporcuların kullanılmasını yasaklar. Faydaları

Bodybuilders vücut yağ düzeylerini düşürmek vespor salonunda fazla çalışma nedeniyle eklem ağrıları hafifletmeye yardımcı Decandrol kullanın . Decandrol eklem ağrıları azaltmak ve kullanıcıların kaslılık ve tanımıgöz artırılması , bağ dokularda su tutulmasına neden . Etkileri daha yavaş diğer anabolik steroidler ile daha ortaya çıkar.
Yan Etkileri

Decandrol kullanıcıları akne salgınları , su tutma , sinirlilik , saç dökülmesi , kan pıhtılaşması ile zorluk yaşayabilirsiniz , burun kanaması , baş ağrısı , cinsel overstimulation ve libido kaybı . Erkeklerde sperm üretimini , infertilite , erkeklerde meme büyütme ve erkek tipi kellik artan belirtileri salabilir . Kadınlarda , anaboliklerses, genişlemiş klitoris ve erkek tipi kellik bile hafif belirtiler derinleşmesi , vücut saç büyüme , durdurulması veyaadet döngüsü , yüz saç büyüme azaltılması tipik erkeksi desenleri neden olabilir . Kontrolsüz öfke , şaşkınlık ve depresyon bazı bağımlıları deneyim patlamalar. Decandrol bir aldylated steroid olduğunu
Uyarılar

Çünkü , hatta ılımlı dozlarda karaciğer hasarına neden olabilir . Kronik kötüye karaciğer tümörleri , yüksek kan basıncı , kötü huylu kanser , kist ve testis ve yumurtalık yetmezliğine neden olabilir .

Decandrol /nandrolondur metabolitleri tespit edilebilir
Hususlar birinden sonra daha bir yıl boyuncakan akımı kullanarak durdurur . Steroid metabolizasyon çok değişik oranlarda gerçekleşebilir yağ dokularında depolanır. Yan etkiler, bu süre içinde devam edebilir .
Araştırma

sporcular arasında anabolik steroid kullanımı ile ilgili yararlı bilimsel kanıt elde etmek neredeyse imkansızdır . Genellikle sporcular ve vücut geliştiriciler tarafından kullanılan steroidtehlikeli seviyelere denekler tabi meşru bilim adamları için etik olacaktır . Bu büyük olasılıkla asılsız iddialarınçeşitliliği ve bu iddiaları destekleyen herhangi bir tıbbi tanınan çalışmalarıneksikliği oluşturmaktadır .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]