|  | Sağlığı ve Hastalıkları >  | kanser | ağız Kanseri
Sağlığı ve Hastalıkları

HPV Neden Ağız Kanseri İşaret ve Belirtileri

Ayrıca yutak kanseri içerir Ağız kanseri , bu yıl 35.000 'den fazla Amerikalı etkiler ,Ağız Kanseri Vakfı diyor . Bu yıl 8.000 'den fazla Amerikalı öldürmek olacaktır . İnsan papilloma virüsü (HPV ) genç sigara içen kişilerde ağız kanseriinsidansını arttırdığı gösterilmiştir . HPV nedenbelirtileri ve ağız kanseri belirtilerierken aşamalarında , tüm sık sık varsa , çok fark değil . Ancak, bazı işaretler inceleme üzerine bir doktor ya da diş hekimi tarafından görülebilir . Sensation Belirtileri

Bu belirtiler ağrı , uyuşma ve boğaz açılmış bir şey olduğunuhissi vardır. Ağrı bir kulakta meydana gelir ancak işitme kaybına neden olmaz , Diş ve Kraniofasial AraştırmaEnstitüsü Ulusal diyor . Uyuşuklukve ağız boyuncadillerinde veya bölgelerde hissedilir olacaktır .
Zorluk Belirtileri

ağız kanseri Bu belirtilerdil , çene , yutma ve çiğneme içerir . Zorlukdil veya çene oluşabilir hareketli , Diş ve Kraniofasial AraştırmaEnstitüsü Ulusal diyor . Yutma ve çiğneme da zor olabilir .
Fiziksel Belirtiler

Bu belirtiler görülebilir olanları içerir . Çene protez giymek rahatsız edici ya da belki doğru takılmasını olmama neden şişmiş olabilir , Diş ve Kraniofasial AraştırmaEnstitüsü Ulusal diyor . Kırmızı veya beyaz lekeler ağız içinde meydana gelebilir. Kalın yamalar veya topaklar tahriş ve boğazdudaklar , ağız veya boğazda oluşabilir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri sağlık
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]