| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | kanser | ağız Kanseri |

Sağlığı ve Hastalıkları

Herhangi bir kanser bir yan etkisi olarak ağrı olabilir veağrıhastalığın kendisi neden olabilir ,kanser veyatedavi ile birlikte gitmekişlemleri içintedaviler

Nasıl Ağız Kanseri NedenAðrýlarýna için . Dudak, dil , yanak ve diş eti içerenağız ve boğazdokuları etkileyen bir kanser gibi , ağız kanseri zaten ağrı çok hassasvücudun bir alanı saldırır. Neyse ki , ağız kanseri hastalarının yaşadığıağrıyı azaltmak için birçok yol vardır . İnternet erişim
ile Bilgisayar
ihtiyacınız olacak şeyler
1

acıyı azaltmak için ilaç alın Ağız Kanseri nedenağrı ile başa
Daha Talimatları göster
lezyonları veya yaralar ağız . Ağız kanserininbaşlangıç ​​aşamalarında , sen , çiğneme , yutma ve konuşma sırasındadokunmak acı ya vardır ağzınızda yara veya diken diken olabilir .
2.

' atılım ' için özel ilaç soran düşünün ağrı . Atılım ağrı normal bir ağrı ilacı aşan ağrı anlamına gelir .
3

uzak gibi tütün , alkol veya şeker yüksek gıdalar gibi , kanser belirtileri daha kötü hale riski sizi koyabilirsiniz şey uzak durun veya tuz .
4

radyasyon tedavisi ve kemoterapi gibi bu ağız kanseri tedavileri , Realize , ağız kanseri nedeniyleağrıyı azaltmaya yardımcı olabilir .
kanseri ile Ağrı İlişkili Yönet tedavi
5

herhangi bir krem, losyon veya radyasyon tedavisinin bir sonucudur ağrılı döküntüler hafifletmek merhem için doktorunuza danışın .
6

hafifletmek için bazı gıdalardan uzak durun yiyerek neden ağzınızda ağrı . Keskin veya gevrek gıdalar , asitli yiyecek ve sıcak ve baharatlı yiyecekler ağız kanseri hastaları için ağrı katkıda bulunabilir .
7.

gibi masaj , akupunktur , hipnoterapi ve aromaterapi gibi ağrı tedavisinde alternatif sağlık yöntemleri keşfedin.

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]