|  | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Kamu Sağlığı Güvenliği | iş Güvenliği
Sağlığı ve Hastalıkları

Batı Virginia'da Siyah Akciğer Faydaları Nasıl Başvurulur

Kömür madenciliği , Batı Virginia'da büyük bir sanayi, tehlikeli, ve bunun için hayatlarını adamak işçiler gibi siyah akciğer hastalığı gibi ciddi sağlık sorunları , muzdarip olabilir . Siyah akciğer hastalığı şiddetli öksürük neden ve zor nefes alma , solunum yollarını tıkar. Siyah akciğer hastalığı önlenebilir ve tedavi edilebilir , ancak tedavi edilmediği takdirde ,hasar geri döndürülemez. Federal hükümet You More Göster
İstihdam doğrulama belgeleri ihtiyacınız olacakdisease.Things muzdarip olanlar için tıbbi faturaları veya ilgili giderler için ödeme yardımcı Kömür Maden İşçileri TazminatBölümü aracılığıyla yararlar sunar talimatlar
1

dava kimin oluşturulması. Eski veya mevcut madenciler aylık yardım ödemeleri için uygundur . Madenci , siyah akciğer hastalığı ölmektedir eşler hayatta ve küçük çocukların yararları alabilirsiniz gerektiğini
2

http İşçi Tazminat Programları sitesinde Emek BürosuUS Department git . //www.dol gov /owcp /. Listesini aşağı kaydırın ve " . Kömür Maden İşçileri Tazminat Bölümü &​​quot; Altında " Rehberlik için ... seçin &;, &​​quot; . Bir Talep Dosyalama "
3

sizin için uygun olanseçeneği seçin . Bireysel madenciler kurtulanikinci seçeneği ve bireylerüçüncü seçeneği tercih başkası adına dosyalama seçin ,ilk seçeneği tercih etmelisiniz . Her link tazminatı uygulamak içinkurallar açıklanır ve doldurmanız gerekiyor oluşturan bir bilgilendirme sayfasına götürecektir . Madenciler formları CM - 911 ve CM- 911a doldurmanız gerekir; formlarını CM - 912 ve CM- 911a dolduracak kurtulanlar; ve başka adına bu dosyalama formu CM - 787 ile tasdik edildikten sonra formu CM - 910 tamamlamak zorundadır .
4

bilgilendirme sayfasındanbaşvuru formlarınavurgulanan linklere tıklayın veformu doldurun . Bunların çoğu elektronik olarak sunulan ve bilgisayarınıza kaydedilemez . Eğer iddianızın doğru bir kayıt var onları göndermeden önceformları yazdırmak emin olmak için . Eğer belirtiler ya da engelli ve iş geçmişi hakkında istenecek .
5

istihdam doğrulamak yardımcı herhangi bir ek belgeleri ileajans sağlayın . Sosyal Güvenlik Kurumubilgilerini inceleyecek , ancak örneğin W - 2 formları gibi sağlayan belgeler ,süreci hızlandırmaya yardımcı olabilir .
6

tam bir akciğer değerlendirme GeçecekANKARA . Uygulamaişleme aşamasına girdiğinde ,ilçe ofis bir muayene için randevu yapmak için sizinle irtibata geçecektir . Batı Virjinya District 3 bölüm ve iki ofisleri , Boone kapakları Charleston , Cabell'ın Fayette , Kanawha , Lincoln , Logan , McDowell , Mercer , Mingo , Monroe , Putnam , Raleigh , Summers , Wayne ve Wyoming ilçelerinde birine sahiptir ve Charleston tarafından denetlenecektir değil ilçe kapsar Parkersburg , bir . Eğer bir ajans doktor tarafından muayene edilecek reddederseniz, faydaları inkar edilebilir .
7

Ek DelilGöndermeProgramı için bekleyin . Bu ek delil sunmalarıhakkına sahip böyle bir doktorun tanı ve daha da sakatlık ve sağ faydaları ispat ederim uzmanların iddiasına olarak sizi bilgilendirir bir mektup. Bu anda , eminiyi sonuç içingerekli bütün belgeleri var yapmak için bir avukata danışmanızı düşünün . Çoğu durumda,işverenavukatlık ücretleri sorumludur , ve iddia reddedildi , eğer hala bu ücretleri sorumlu değildir .
8

gerekirse işveren tarafından ikinci bir muayene tamamlayın . Sadecehükümet muayene olduğu gibi,işveren size öncesinde faydaları verilmesi hekimlerine biri tarafından muayene edilmesi sormahakkına sahiptir . Ajans sınavında olduğu gibi katılmayı reddetmeye , eğer senin faydaları . Fazla dikkate almadan inkar olabilir
9

bitir belgeleri sunma ve onay için bekleyin . Başvurunuz onaylandıktan sonra , sizin iddia taşımabölge ofisi olabilecek herhangi bir sorunuz veya endişeniz görüşmek için sizinle temasa geçecektir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri sağlık
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]