| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Kamu Sağlığı Güvenliği | iş Güvenliği |

Sağlığı ve Hastalıkları

? Ben Hala Hasta olduğum zaman bir doktor Yasal çalışın dön Release Me Can

- ve on - the-iş kazaları işçi tazminat isteme neden olabilir Yaralanmalar ve hastalık çalışmak için yeteneğini etkileyebilir . Her iki senaryoda , sizin durumunuzdaki bir doktorun görüşü önem kazanmaktadır. Doktorun serbest part -time ya da kısıtlamalar , ya tam zamanlı , iş geri dönmek için izin verecektir . Eğersürümü ile katılmıyorum Eğer sağlığınızı ve işinizi hem de korumak için adımlar atabilirsiniz .

Work dön Bir doktorun serbest Eğer iş aktivitelerine dönebilir tıbbi bir görüşü olduğunu. Eğer bir işçi tazminat davası açmıştı varsa , işedönüşiddia sürecinde önemli bir noktayı temsil eder . Doktorunuz sizin kaldırma veya ayakta , ya da iş saatlerinin sınırlandırılması gibi bazı iş kısıtlamalar belirtebilirsiniz . İşvereniniz bu kısıtlamalar ile bağlıdır - vedoktorun görüşüne yeteneği ötesinde görevleri gerçekleştirmek için izin veremeyiz . Sizin kısıtlamalar içinde kullanılabilir hiçbir iş yoksa doktorunuz size hazır opines kadar ,işvereniş size geri zorlayamaz.
TartışıyorlardıGörüş

Eğer işinizinsıradan görevleri yürütebilecek değiliz düşünüyorsanız işe dönmek için doktorunuzun görüşüne göre yasal bağlı değildir . Her devlet çalışmak için bir doktor dönüşü itiraz için yerinde bir prosedürü vardır . California , örneğin ,sürümü ile aynı fikirde bir işçiişçi tazminat sigorta şirketine haber için 30 günü bulunuyor . Işçi durumunda onu temsil eden bir avukat varsa ,tarihi sadece 20 gündür.
İkinci Görüş

Devletleri de bir çalışma muzdarip işçilere vermek -related yaralanma veya hastalık ikinci bir görüş istemehakkı. Iki doktor çalışmak için yeteneği katılmıyorum , bu bir işçi tazminat duruşma için bir sorun haline gelebilir . Budurumda , idari hukuk hakimi veya arabulucu tanıkları duymak vetıbbi kanıt düşünün ve sonra bir görüş verecek . Karardönüş - to-iş destekliyorsa , devlet hukuku genellikle dönüş gerektirir . Buna ek olarak,sigorta şirketinin yükümlülükleri daha fazla tıbbi fayda sağlamak veya tazminat ödemeleri sona gelebilir .
İşveren Dilekçeler

işle ilgili yaralanma muzdarip İşçi veya sigorta şirketleri kendi in- ağ doktorların tedavi gerekebilir, ancak hastalık , kendi kişisel doktorlar tedavi alabilirsiniz . Kendi doktorunuz çalışmalarınain-ağ doktor serbest bırakılması ile katılmazsa , eve kalmakhakkına sahiptir . Ancak, bu durumda bir işveren de iş yarar comp askıyahakkına sahip olabilir . Örneğin , Pennsylvania'da , işverenler , feshedebilir değiştirmek veya faydaları askıya bir dilekçe olabilir . Bu duruşmada sonuçlanır ve yeteneği üzerinde bir yargıcın kararı çalışmak.

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com