|  | Sağlığı ve Hastalıkları >  | alternatif Tıp | Natüropati
Sağlığı ve Hastalıkları

Çukurluğu Nasıl Kullanılır

Çukurluğu ilk denilen eski Çin uygulayıcıları tarafından kullanılan bir şifa sanatıdır " boynuz tedavisi. " İşlem basittir . Cam bardaklar için içerden ısıtılmış ve emme oluşturulması için farklı kas alanlar üzerine yerleştirilir. Bubeden , sırt ağrısı soğuk algınlığı bir şey iyileşmek için izin , dolaşımını uyarmak ve toksinleri dışarı emmek söyleniyor . Çukurluğukullanımı güvenli ve noninvaziv olduğu söyleniyor . Talimatlar 1 ıslak ve kuru , çukurluğu, iki farklı tür arasındakifarkı öğrenin


. Islak çukurluğu bu makaleninodak noktası değildir ve kendi başına bir bütün farklı tedavi olan ve kanlı içerir . Kuru çukurluğu kırılmamış cilt üzerindebardak yerleştirerek içerir.
2.

bardak kullanılaniki farklı şekilde , sabit ve hareketli düşünün . Sabit çoğu Çin uygulayıcıları tarafından kullanılan bir tekniktir ve cilt üzerinde bardak yerleştirilmesi ve bir konumda 5-15 dakika boyunca bırakarak içerir. Olarak da bilinen , hareketli " masaj çukurluğu , " bugünün terapistlerinseçimdir . Bardak kullanılan önce, yağ gerilim veya tıkanıklık alanları belirlemek için deri üzerine sürülerek etken malzemenin etkilenen alanın yüzeyi üzerine kap , daha sonra yerleştirilir vakum oluşturulur ve fincan kaydırılır.

3

o cam ya da bambubardak içintercih edilen malzemeler olduğunu unutmayın. Bardakvücudun tedaviye ihtiyaç duyan özellikleetkilenen bölgede enerji ve kanakımını etkilediği söyleniyor emme ilederi üzerine yerleştirilir .
Kendiniz için çukurluğu 4

Deneyim yaşıyorsanız senin boyun, omuz, sırt , kalça , karın , uyluk , üst kol ya da buzağılar ile ilgili sorunlar . Dahil durumuna bağlı olaraközel bir bardak desen bulunmaktadır. Örneğin,bardak sonraki soğuk algınlığı ve grip rahatlatmak için veya ağrı bastırmak içinomurga içingeri aşağı satır yerleştirilir .
5

fincanvakum anlamakiçin kan ve lenf getiriyor dolaşımı ve iyileşme teşvik söyleniyor alan . Buna ek olarak ,emme hareket konuların yelpazesi ile yardımcı ,deri ve altındaki bağ dokular arasında yapışıklıklar bozmaya yardımcı olacaktır .
6

İletişim onlar çukurluğu teklif olmadığını görmek için bölgede lisanslı masaj terapistleri .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri sağlık
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]