|  | Sağlığı ve Hastalıkları >  | alternatif Tıp | Natüropati
Sağlığı ve Hastalıkları

Sıcak hava sandalet ve flip- flop için çoğumuz ticaret ayakkabı ve spor ayakkabı geldiğinde biz tırnak mantarutanç verici belirtileri saklamaya çalıştığınız sürece ,

Doğal Tırnak mantar tedavi nasıl . Ağrı ve inflamasyon eşlik siyah kahverengi sarı renkleri gam çalıştırabilirsiniz normal bir çivi daha kalın - Hepimizişaretleri biliyorum . Rölyefyolda. Şimdi doğal olarak çirkin tırnak mantarı tedavi edebilir . Daha fazla bilgi edinmek için okuyun. Sen Leucatin
Vicks Vaporub
Yoğurt
Hidrojen peroksit ( 3 Yüzde )
ihtiyacınız olacak şeyler Alkol
Listerine
Sirke
Çay Ağacı veya Kekik Yağı
> Vitaminler B , C , D ve E ve Çinko Daha Talimatları 1. Tırnaklarınızı bekletin


göster
. Tırnak mantar tedavisindeen popüler doğal ev ilaçları biridirmantar öldüren bu çözelti içindeenfekte çivi iliklerine . Günde iki kez 20 dakika boyunca ılık su ve beyaz veya elma sirkesi eşit parçaya çivi bırakın. Iyice kurulayın . Bu bir mantar yaşayamadığı bir ortam yaratır , çünkü sirke kullanılır . Ispirto , hidrojen peroksit ( yüzde 3 ) ve Listerine gargara da kullanılabilir .
2

yoğurt yiyin. Yoğurt veya acidophilus kapsül alarak günlük dozları belirtiler artırabilir . Diyet Vitaminler B , C, D , E ve çinko ekleyerek aynı zamanda bağışıklık sistemini güçlendirir . Önerilen miktarda aldığınızdan emin olun . Aşırı dozlar toksik çıkabilir .
3

topikaller uygulayın . Leucatin tırnak mantar tedavisi için doğal yollarlistesinin başında yer alıyor . Genellikleçivi nüfuz vetırnak ve tırnak yatağı çevreleyenderiyi emerek hızlı sonuçlar üretir . Ayrıca, çivi kalınlaşır ve mantarınsarı renk ortadan kaldırır. Yağlar oral formu mevcuttur .
4.

Rub . Bazı yağlartırnak yatağına ulaşarakmantar öldürür derin , delici güce sahip . Anti-mantar özelliklerine sahip olduğu kanıtlanmıştır çay ağacı yağı,Avustralya çay ağacıkök ve yaprak elde edilir. Enfekte tırnak üzerine doğrudan uygulayın . Saf veya harmanlanmış şeklinde mevcuttur . Kekik yağı da kullanılabilir .
5

bunu buharlaştırın . Enfekte çivi Vicks Vaporub sürtünme büyüyen bir mantar durmuş biliniyor ama bunu ortadan vermedi . Enfekte tırnak büyür ve yeni bir yerini alır kadar Sonuç olarak, uygulayarak devam etmeliyiz .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri sağlık
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]