| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Ruh Sağlığı | şizofreni |

Sağlığı ve Hastalıkları

Şizofreni Hafif belirtileri

Şizofreni kadar beyin bozukluklarının bir sınıflandırma olduğu gibi bir hastalık değildir . Onlarbeyin anormal bir şekilde gerçeği yorumladığı inanıyorum Doktorlar şizofreni teşhisi sunuyoruz . Bu kurumsallaşmakişi ilaç ile tedavi ve mükemmel fonksiyonel olabilir hafif durumlarda , için , gerekli olan aşırı durumlarda , diğer manifestations.The hastalık aralıkları arasında halüsinasyon , anormal düşünce ya da davranışları ve paranoya içerir . Hafif semptomlar kendi zararsızdır , ama bir araya geldiğinde daha ciddi bir şey bir sinyal olabilir . Şizofreni hastası sosyal Olumsuzluk

İnsanlar genelde sosyal ortamlarda çekilme ve yaşam üzerinde genel bir olumsuz bir görünüm sağlamak . Bu davranış, genellikle onun ve onların niyetleri etrafındainsanlar hakkındakişinin sanrılar ilgilidir .
Daire Expression

Ruh SağlığıUlusal Enstitüsü hareketsiz yüz kadar düz ifadesini açıklar ifade ve monoton bir ses. Yüzündeses ve ifade başkalaşma eksikliği yaşam üzerinde olumsuz bir görünümsonucudur .
Kötü Yürütme Fonksiyonu

Biliş kaçış yok şizofrenininetkileri. Daha hafif belirtilerden biri kötü yönetici işlemektedir. Bu , öğrenmek, analiz etmek ve korumak bilgi , ve daha sonra bu verilere dayalı kararları yürütmek içinyeteneğini de içerir . Bu, bazı kişilerde yorgunluk veya stres için yanlış , ya da , daha ciddi vakalarda olabilir , depresyon .
Dikkat Eksikliği

hafif ve genellikle yanlış teşhis belirti dikkat süresi gerektirir . Kısa dikkat süresi , ya da bunların eksikliği , sık sık stres veya oyalama bir belirtisi olarak görülüyor . Diğer belirtileri ile birlikte değil , bu dikkat eksikliği bozukluğu tanısı olabilir . Ama ne zaman, diğer belirtileri ile birlikte , şizofreni belirtisi olabilir .
Kişisel İhmali

şizofrenik davranışözelliklerinden biri kendini ihmal edilir . Kendilerini vazgeçerekbozukluğu zihinsel belirtecidir , ama aynı zamanda kişisel hijyen görmezden kendini gösterir . Banyo ya da tıraş ya da diğer belirtiler , şizofreni hafif bir işareti ile kombine edildiğinde , kişisel hijyen , sadece genel ihmal değildir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com