| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Ruh Sağlığı | şizofreni |

Sağlığı ve Hastalıkları

Şizofrenide Depresyon için ilaç

Şizofreni işitsel ve görsel halüsinasyonlar nedenbeyin hastalığıdır . Bu bozukluk , aynı zamanda , çoğu durumda, ilaç gerektirir , etkilenen hastalarda depresyon neden olur. Antipsikotikle

medicinenet.com göre, anti- psikotik ilaçlar , şizofreni içinen sık reçete edilen ilaçlar , kan çalışma düzenli olarak yapılmadığı takdirde ölümcül olabilir güçlü yan etkileri vardır .
duygudurum

Schizophrenia.com şizofrenler de hastalar güçlü depresif atakları yaşamaya ve kendilerine zarar etmemelerini sağlamak için bu tür lityum veya Depakote gibi duygudurum reçete olduğunu belirtiyor .
Benzodiazepinler

Benzodiazepinler , sedatifler , şizofrenik hastalar dinlenmek veya uyku yardımcı olmak için kullanılır . Ilaçlar , fiziksel ve psikolojik bağımlılık ve birçok yan etkileri vardır .
Anti- Parkinsonians gibi Cogentin , anti- parkinsonians gibi

ilaçlar yaygın anti- ile birlikte reçete , sallayarak salyaları akan, titreme ve nörolojik tikler . dahil onların yan etkilerini hafifletmek için - psychotics
İpuçları

Psikotrop ilaçlar her zaman yan etkileri vardır veolanlar için kullanılan şizofrenikötü vardır . Bir doktora danışmak ve belirleyen ilaçlar varsa gereklidir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]